Zbiórka Głuchy Mateusz stracił Ojca, Dom - miniaturka zdjęcia

Głuchy Mateusz stracił Ojca, Dom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Głuchy Mateusz stracił Ojca, Dom - zdjęcie główne

Głuchy Mateusz stracił Ojca, Dom

338 036 zł  z 325 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 311 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Roszko - awatar

Grzegorz Roszko

Organizator zbiórki

Chcemy być z Wami Dobrodziejami Mateusza w te Święta Bożego Narodzenia. 

23.12.2023 Jutro już Święta. Więc chcemy Wam kochani życzyć aby nowo narodzony Chrystus obudził w Was to co jeszcze uśpione, niechaj ożywi to, co już było martwe. Niechaj Światło Jego słowa prowadzi Was przez Życie do Wieczności.  Radosnych Świąt, czasu wyciszenia Serca, obecności bliskich nie tylko przy stole i wielu, wielu szczęśliwych drobnych chwil ze spotkania Boga w drugim człowieku - życzy Grzegorz z Mateuszem - do życzeń dołączając wszystkich znanych i nieznanych podopiecznych oraz synów. 

Szczęść Boże 

22.12.2023 To już ostatnie przygotowania do Świąt - Wasze Kochani dzielenie się z Mateuszem zaowocowało tym iż i On sam podzielił się tym co potrafi - a więc umiejętnością Kuchmistrza :) Upiekliśmy 8 makowców i dwa orzechowce które w znacznej części ofiarowane zostały uboższym - między innymi mojemu podopiecznemu Maciejowi, który już samodzielnie staje na nogi ale mieszka we Wrocławiu. Poniżej zdjęcia z szaleństw w kuchennych - oczywiście chrześniak Mateusza - Igorek dzielnie "pomagał" i oceniał kunszt cukierniczy :) :) :) 

Piekarnik Mateusza - to rewelacja - sam piecze :) Kuchnia i jej wyposażenie to był dodatkowy Cud przy zakupie tego mieszkania! 

Poniżej nasze orzechowce - tutaj na stronie wielkość zdjęć jest mocno ograniczona więc nie widać zbytnio rozmiarów ale to największe z blach :) 

W oczekiwaniu na upieczenie ciasta - jak tu nie zagrać z wujkiem Mateuszem :) 

Pod wieczór jeszcze ostatnie w pośpiechu zakupy - no i prezent dla chrześniaka - w końcu zasłużył jako degustator wypieków wujka :) 

18.12.2023  I kolejne zdjęcia z Mateuszowego mieszkanka - Waszego Mieszkanka - za co właśnie w ten sposób Wam chcemy podziękować -pierwsze zdjęcie ubieranie choinki :) 

Choinka już stoi :) 

Autorzy ubierania choinki :) ja i Mati :) czyli podwójne szczęście :) :) 

I na koniec podziękowania dla wszystkich którzy jeszcze teraz wpłacili swe datki na zbiórkę aby uszczęśliwić Mateusza - zobaczcie :) 

Mateusz marzył o lego - Kwiaty - i .....spełniło się marzenie dzięki Wam - nie musi podlewać, a ma kwiaty :) :) :)  Pamiętajmy - zbiórka jest uruchomiona ponownie do końca roku - można Matiemu sprawiać niespodzianki :) :) : ) Bądźmy razem w tym czasie  przyjścia Jezusa do nas. 

W ten sposób tworzy się historia :) - Dziękujemy Wam Kochani za Waszą obecność  i życzymy Błogosławionych Świąt .

Następne zdjęcia - wkrótce :) 

Zbliża się powoli rok jak Mateusz mieszka w swoim mieszkanku - dzięki Sile wielu Serce Waszych i przepotężnej Miłości Boga w Was. W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażaliśmy sobie spędzać Ich bez Was. Dlatego poprzez naszą zbiórkę która połączyła nas w Przyjaciół -chcemy być tu z Wami i opowiedzieć dalsze historie co było po zakupie mieszkania. 

Dziś 6 grudnia Mikołajki - z tej okazji zamieszczamy kilka zdjęć z przygotowań już do Świąt u Mateusza :) 

Sprzątanie - choinka stoi choć jeszcze bez bombek - na razie światełka - na tapczanie widać śpiącego po pracy Andrzeja, który pomagał w monażu choinki :) i padł :) 

Pod drzewkiem - no cóż -  ET :) ...Mateusz zawsze miał dobry humor :) 

Powyżej Grześ (mój syn) który mieszka blisko Mateusza (taki był też plan) i przy okazji montażu choinki zajął się naprawą zawiasu szafki w kuchni. No cóż - dobrze ma nasz Mati :) :) :) 

A poniżej chrześniak Mateusza czyli synek Grzesia, który uwielbia wujaszka :) Malec szybko się uczy języka migowego aby móc naciągać wujka  :) :) :)  

I ostatnie dzisiejsze zdjęcie - na parapecie w kuchni Igorka bałwanek :) aby wujek Mateusz się nie czuł sam :) 

Mamy wielką radość z tego mojego pomysłu aby w takie sposób poprzez zbiórkę móc znowu być razem, a szczególnie w Boże Narodzenie :) Kolejne zdjęcia już niedługo. Podaję swój nr tel i maila dla przypomnienia 791813616 [email protected]    Grzegorz Roszko z Łobuziakami :)   :) 


Mateusz rodzi się głuchoniemy, mając 17lat pokonuje raka, ale dopiero wyrzucenie go z domu po śmierci Ojca przez dalszą rodzinę staje się ciosem nie do przezwyciężenia - ciosem czyniącym Mateusza bezdomnym i osamotnionym. Bez naszej pomocy Kochany Przyjacielu nie uda się wyprowadzić chłopaka z bezdomności. Obejrzyj reportaż - o mnie, moich adoptowanych chłopakach, jak i o tym co się stało z Mateuszem. 

Pięć lat temu rozpoczęliśmy zbiórkę wyznaczając cel -jednak inflacja, pandemia, wojna i wzrost cen nieruchomości przez te lata oraz potrącenie prowizji operatora pomagam.pl  sprawiło, że nie damy rady kupić jeszcze niczego - więc jesteśmy zmuszeni nie zatrzymywać zbiórki, a nawet prosić usilnie wszystkich Was Kochani o pomoc dalszą. 

Długi czas zbiórki obniża szansę szybkiego zakupu mieszkania - dlatego w 2023 roku usilnie prosimy o przyspieszenie - POMÓŻ - ten rok musi być rokiem ostatecznym zakończenia naszej akcji i wyjścia Matiego z bezdomności. Szukamy mieszkania -może pomożesz.
Poniżej historia Mateusza i opis zbiórki w j polskim i angielskim  - polecam - przeczytaj i wejdź do naszej Rodziny Przyjaciół Matiiego ...  

                                               

                                      FOR ENGLISH TRANSLATION, SEE BOTTOM OF PAGE.

Mateusz-bo o nim chcę Ci Przyjacielu Drogi powiedzieć - urodził się całkowicie głuchoniemy i już to wystarczyłoby dla jednego człowieka. Nie wiem jak ja czy Ty poradzilibyśmy sobie z tą niepełnosprawnością. On uczy się i staje się ministrantem, walczy o miejsce na ziemi.

Niestety w gimnazjum zachorowuje na raka kości. Walka, operacja, chemioterapia i po kilku latach koszmar jest zażegnany. Kończy szkołę średnią zdobywa zawód kucharza. Po szkole rozpoczyna pracę na kuchni - wielki sukces dla osoby głuchoniemej całkowicie.

Z początkiem ub roku traci pracę, równocześnie u Ojca z którym mieszka u Rodziny wykryty zostaje rak- w lutym umiera mu Tato - najbliższa osoba.

I wtedy zaczyna się najgorsze -tak, tak -Przyjacielu Drogi -trudno uwierzyć, że spada jeszcze większy horror niźli to co Ci opisałem. Teraz proszę Cię otwórz serce, skoro doczytałeś do tej pory...

Kiedy umiera Ojciec, wtedy rozpętuje się piekło na ziemi dla Mateusza. Bliscy usuwają go z domu, staje się bezdomny, tracąc przede wszystkich najbliższe osoby, którym przecież ufał. Kilkukrotne interwencje księdza Tomasza Filinowicza z Wrocławskiego Duszpasterstwa Głuchoniemych nie przynoszą złagodzenia sytuacji.

Bez pracy, bez domu zamieszkuje u Przyjaciela księdza Tomasza, czyli u mnie Drogi Przyjacielu i wiem , że na moim miejscu zrobiłbyś idealnie tak samo - nie pozwoliłbyś na tułaczkę i mieszkanie na ulicy tego chłopaka - wiem o tym, bo nadal czytasz ze wzruszeniem mój list do Ciebie. Dlatego jesteś nam Drogi, a Bóg stawia Ci Matiego na Twojej Drodze -teraz za moim pośrednictwem... .

Rozpoczyna się wielka batalia, aby pomóc chłopakowi stanąć na nogi, zapewnić mu byt i przyszłość. Trudno tu opisać całą drogę, na której napotykane często problemy i kłody. 

Jednak zaczęli się pojawiać wokoło Mateusza dobrzy ludzie -ludzie, do których i Ciebie zapraszam. Dołącza Wspólnota Modlitewna Dzieci Medjugorja i znajdujemy pracę dla Mateusza. Znów staje się aktywny i wszystkie pieniądze - dzięki temu, że mieszka u mnie całkowicie za darmo- wszystkie pieniądze odkłada na swoje mieszkanie.

To cel zbiórki, aby wesprzeć jego zbieranie -poprzez dołożenie się do tego trudu. To jak Cyrenejczykowe niesienie krzyża - choć Ty Przyjacielu nie jesteś zmuszany do tego. Ja wiem, że skoro czytasz tutaj - to Wielkie Twojej Serce i Miłość  może Cię jedynie przymusić i już dziękuję Ci za to, że tu jesteś. Już chciałbym Cię poznać :)

Największym pragnieniem tego chłopca jest mieszkanie - Ciepło domu, bezpieczeństwo, że nie będzie na ulicy. 

Zorganizowaliśmy zbiórkę wśród tych co otwarli Serducha, aby sprawić mu to mieszkanie. Wiem, że też nie będziesz obojętny skoro nadal czytasz moje słowa pełne Miłości do Ciebie i Mateusza. Znajomi już zorganizowali pomoc - jedni jednorazową, drudzy co miesięczną. Ale nie damy rady sami. Każda kwota jest na wagę Miłości Boga (nie na wagę złota), bowiem wiemy, że tego dokonamy udziałem wielu ludzi dobrej woli - to co kiedyś nazwiemy Cudem Boga- bo już sam pomysł graniczył z cudem, czy wręcz szaleństwem, żeby w ogóle z takimi myślami nie być okrzyczanymi od wariatów:)

Do tego Cudu właśnie Ty dołączyłeś - i konkretnie Ciebie ja Grzesiek Roszko- konkretny człowiek z otwartym sercem, które otwieram przed Tobą i proszę o Twoją Przyjaźń względem Mateusza w imieniu swoim i całej Wspólnoty Modlitewnej Dzieci Medjugorje, a więc grona ludzi którzy zapewniają Cię o codziennej modlitwie za każdego ofiarodawcę - nawet jeśli nie jesteś sam wierzący - spokojnie! :)

Dokonamy tego Cudu- Szaleńców Pana Boga:) wśród których jest i ks Tomasz i wielu wspaniałych ludzi takich jak Ty - czujących podobnie jak Ty, po przeczytaniu tego Listu.

Grzegorz Roszko Wrocław tel. 791 813 616

Prosimy też o informacje kontaktowe dla osób które zdecydują się pomóc - chcemy po zakupie mieszkania-wyremontowaniu i urządzeniu Matiego - zaprosić wszystkich aby ujrzeli Swoje Dzieło - Nasze Dzieło - Dzieło Miłości Boga we Wszystkich Nas.

Telefon swój daję abyś mógł mnie zapytać o wszystko - dla wątpiących powiem, że spotkam się z każdym kto wyrazi taką wolę. Teraz Mateo mieszka u mnie, daję mu wszystko za darmo - wikt i opierunek :) - jeśli to dałem Jemu - to Tobie- mogę dać swój czas na rozmowę, spotkanie i opowiedzenie wszystkiego już ze szczegółami, abyś z przekonaniem Serca mógł mu pomagać jak wszyscy, bo stałeś się Jego Przyjacielem :)

Dziękuję Ci Przyjacielu 

Grzegorz

Informujemy "

Zbiórka jeszcze działa - można wpłacać na wyposażenie mieszkania za co z góry już dziękuje sam Mateusz. Bóg zapłać. 

Informacja 23.01.2023

Kochani zamieszczamy na gorąco wykonane zdjęcia po zakupie mieszkania Mateusza - radość jest wielka i ogromne emocje - w końcu się udało wypełnić Dzieło Boga - w nidu dziesiejszym 23.01.2023 podpisany został akt notarialny. Wszystkim Dobrodziejom Mateusza Bóg zapłać.

Nadal wpłaty już na wyposażania mieszkania mile widziane :) :) 

ENGLISH TRANSLATION


Mateusz, someone dear to me whom I would like to tell you about, was born completely deaf. I do not know how I, or you, would cope with this disability. Mateusz, however, did not let his become a burden for him. He loves life, is determined to learn and show courage as he fights for his place on this Earth.

As a teenager, Mateusz was diagnosed with bone cancer. After years of struggle, one operation and chemotherapy, Mateusz won his battle and the nightmare was over. He finished school, trained to become a chef and started to work - a huge success for somebody with his disability.

At the start of last year, Mateusz was faced with the most difficult time in his life; his father, the closest and most trusted person he had was diagnosed with cancer and passed away. Mateusz ' mother left them a few years ago, and so Mateusz was left alone.

At the day of the funeral, Mateusz' grandmother asked him to move out of her home, even though she knew he had nowhere else to go. When he realised what she was asking him to do, he was shocked. After the death of his father, it was his grandmother in whom he looked for comfort. She was his closest relative, someone he trusted. At the same time, he lost his job.

At this time many people that knew him tried to help. People from his local church, including a priest from his parish, Father Tomasz Filinowicz, who was also the leader of the Pastoral Care for Deaf People in Wroclaw, Poland, spoke with his grandmother and asked her to change her mind, but without success.

Mateusz was homeless, without a father and without an income. Seeing the hopelessness of the situation, and the pain this young man was going through encouraged one of the parishioners and a friend of Father Tomasz to invite him into his home. That person was me. I believe that it is not a coincidence that you are now reading this. I believe that God wanted you to hear his story. Please, open up your heart and consider joining us as we do whatever we can to help Mateusz. It can be trough prayer, or financial support.

Many people reacted to Mateusz' suffering with kindness. Together, we decided to start raising money to buy for him a small flat. Friends, my own relatives, but also strangers touched by his story, began to donate whatever they could to make this dream a reality. We are still far for our target but seeing people willing to give something that is theirs- to someone that has very little - is incredibly moving. Mateusz was devastated when his own grandmother pushed him away. Knowing that there are individuals who care, gives him hope.

After a few months of unemployment, and with the help of the parish community, Mateusz found new a job. He is able to save everything that he earns, because he is living with me completely for free.

We decided to reach out to people beyond our community and hope to find others who are willing to support Mateusz, joining us on this difficult, but wonderful journey. It is wonderful, because it exposed so many good hearts and renewed Mateusz' hope for a better tomorrow.

All individuals who support Mateusz either through prayer of financially can be sure of our prayers and the prayers of our local prayer group in our parish in Wroclaw. We are deeply grateful for all of the love and support that Mateusz received.

If you wish to support us financially, you can make a transfer through PayPal. This site is in Polish, but you can change the language to English by clicking on the Polish flag at the top of the page. If you wish, you can share this on Facebook or Twitter, or let you friends know about this project in other ways. This is greatly appreciated.

20zł is approximately 4GBP

50zł is approximately 10GBP

100zł is approximately 20GBP

200zł is approximately 40GBP

1000zł is approximately 200GBP

After selecting PayPal, the site asks for your email. You will be asked to donate 5zł (approximately 1GBP) to support the fundraising website Pomagam.pl. You can change this to 2zl, or 10zl if you wish. 

Thank you for your kindness. May God bless you.

Grzegorz 

  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Roszko - awatar

  Grzegorz Roszko

  31.12.2023
  31.12.2023

  Życzymy Wam Kochani wszelkiego dobra, szczęścia, oraz potrzebnych najbardziej w Nowym Roku 2024 - Łask Bożych i błogosławieństwa. Szczęść Boże.
  Pamiętajmy, że jeszcze w Starym 2023 roku możemy zdążyć z dobrym uczynkiem i wpłatą :) Dziękujemy Wam wszystkim za spędzone Święta razem. Za słowa życzliwości, za prezenty świąteczne i życzenia dla Mateusza i Andrzeja, a również wpłaty - Bóg zapłać.
  Pamiętajmy, że zbiórka Andrzeja jest otwarta https://pomagam.pl/domdlaandrzeja

  Zdjęcie aktualizacji 135 117

Komentarze


 • Krystyna - awatar

  Krystyna

  12.05.2023
  12.05.2023

  Mateuszu. Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego co najlepsze dla Ciebie. Radości na każdy dzień, życzliwych ludzi wokół, błogosławieństwa Bożego, nieustającej opieki Maryji. Pozdrawiam serdecznie Ciebie I Pana Grzegorza. Polecam jak zawsze w modlitwie.

  • Grzegorz Roszko - awatar

   Grzegorz Roszko - Organizator zbiórki

   13.05.2023
   13.05.2023

   Dziękujemy razem Pani Krysiu - to wielki zaszczy dla nas mieć tak Wielką Przyjaciółkę :) obok nas - Mateusz śle podziękowania za Prezent, a ja jak zawsze Bóg zapłać za modlitwę, której w moich zadaniach zawsze wiele potrzeba. Dziękujemy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2023
  11.05.2023

  Hej :) To dziś Mateusz ma urodziny? Jeśli tak to myślę, że nawet tak mały zastrzyk gotówki może go ucieszy. Pozdrawiam Mateusza i życzę wiele szczęśliwych chwil we własnym mieszkanku :) . Panie Grzegorzu buźka w czółko :) i niech wam Bóg błogosławi.

  • Grzegorz Roszko - awatar

   Grzegorz Roszko - Organizator zbiórki

   12.05.2023
   12.05.2023

   ❤️ niechaj Pan Bóg błogosławi Pani Basiu - za całość obecności Pani przy Matim - przy nas - za każde słowa wsparcia i pomoc. Bóg zapłać. Nieraz tak myślę, że szkoda mi zamykać tej zbiórki, ale tak trzeba, choć - to jakbym zamykał Was tu i zakańczał coś - ale wierzę, że większość z nas nadal pozostanie w kontakcie - nawet poprzez zbiórkę kolejnego chłopca który zamieszkał u mnie - Andrzeja - i będziemy nadal w kontakcie Przyjacielskim https://pomagam.pl/w6h9k4 Na jednej i drugiej zbiórce jest mój nr telefonu - proszę aby zapisać :)

 • Barbara - awatar

  Barbara

  11.05.2023
  11.05.2023

  Wszystkiego najlepszego Mati.Mały prezent również ode mnie. 100 Lat!!

  • Grzegorz Roszko - awatar

   Grzegorz Roszko - Organizator zbiórki

   12.05.2023
   12.05.2023

   Bóg zapłać Pani Basiu ❤️

 • Wioletta - awatar

  Wioletta

  11.05.2023
  11.05.2023

  URODZINOWO MATI❤️❤️❤️❤️❤️

  • Grzegorz Roszko - awatar

   Grzegorz Roszko - Organizator zbiórki

   12.05.2023
   12.05.2023

   Bóg zapłać ❤️

 • Mateusz Nawrocki - awatar

  Mateusz Nawrocki

  18.04.2023
  18.04.2023

  Bedzie dobrze- trzymaj kciuki

  • Grzegorz Roszko - awatar

   Grzegorz Roszko - Organizator zbiórki

   24.04.2023
   24.04.2023

   podziękowania od Mateusza

338 036 zł  z 325 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 311 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Roszko - awatar

Grzegorz Roszko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5 311

Jola - awatar
Jola
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Górski Ryszard - awatar
Górski Ryszard
50
Leszek Grochowski - awatar
Leszek Grochowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Barbara - awatar
Barbara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
39

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij