Zbiórka Ratujemy Modraszka gniadego - miniaturka zdjęcia

Ratujemy Modraszka gniadego

Zbiórka Ratujemy Modraszka gniadego - zdjęcie główne

Ratujemy Modraszka gniadego

816 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Michał Kobojek - awatar

Michał Kobojek

Organizator zbiórki

Zbiórka ,,Ratujemy Modraszka gniadego" ,to inicjatywa moja ,oraz mojego przyjaciela Jacka Kazimierczaka. Mamy  na celu ratowanie jednego z rzadszych w naszym kraju  motyli dziennych. Modraszek gniady jest skrajnie zagrożony wyginięciem.

Znajduje się on obecnie na jedynie dwóch stanowiskach w naszym kraju.Ujęty W Polskiej Czerwonej Księdze Zwierząt!!!

Powodem  złej kondycji populacji jest zanik jego rośliny żywicielskiej jaką jest Sparceta siewna.

Z roku na rok obserwuje się coraz  mniejsze ilości tej rośliny na stanowiskach naszego motyla.  Jest to w dużej mierze spowodowane działalnością człowieka.

Pieniądze pozyskane z Państwa wpłat chcemy przeznaczyć na zakup i rozsiew nasion Sparcety, oraz na wydzierżawienie od właścicieli terenu ściśle przylegającego do stanowisk Modraszka gniadego. Zapobiegnie to nagminnemu wypalaniu traw na tym terenie i tym samym stworzy swoistego rodzaju enklawę dla motyla i rośliny.

Za każdą wpłatę My i Modraszek gniady dziękujemy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paolo Volponi - awatar

    Paolo Volponi

    11.03.19
    11.03.19

    In bocca al lupo! :)

816 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Michał Kobojek - awatar

Michał Kobojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Kolarz - awatar
Łukasz Kolarz
25
Emilia Grzędzicka - awatar
Emilia Grzędzicka
50
Dorota Wierzbicka - awatar
Dorota Wierzbicka
20
Adam Malkiewicz - awatar
Adam Malkiewicz
50
Jakub - awatar
Jakub
100
Izabela Persona - awatar
Izabela Persona
50
Łukasz Skoczylas - awatar
Łukasz Skoczylas
20
Andzrej Staśkowiak - awatar
Andzrej Staśkowiak
20
Jan Skobel - awatar
Jan Skobel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij