Zbiórka Ratujemy Modraszka gniadego - zdjęcie główne

Ratujemy Modraszka gniadego

866 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kobojek - awatar

Michał Kobojek

Organizator zbiórki

Zbiórka ,,Ratujemy Modraszka gniadego" ,to inicjatywa moja ,oraz mojego przyjaciela Jacka Kazimierczaka. Mamy  na celu ratowanie jednego z rzadszych w naszym kraju  motyli dziennych. Modraszek gniady jest skrajnie zagrożony wyginięciem.

Znajduje się on obecnie na jedynie dwóch stanowiskach w naszym kraju.Ujęty W Polskiej Czerwonej Księdze Zwierząt!!!

Powodem  złej kondycji populacji jest zanik jego rośliny żywicielskiej jaką jest Sparceta siewna.

Z roku na rok obserwuje się coraz  mniejsze ilości tej rośliny na stanowiskach naszego motyla.  Jest to w dużej mierze spowodowane działalnością człowieka.

Pieniądze pozyskane z Państwa wpłat chcemy przeznaczyć na zakup i rozsiew nasion Sparcety, oraz na wydzierżawienie od właścicieli terenu ściśle przylegającego do stanowisk Modraszka gniadego. Zapobiegnie to nagminnemu wypalaniu traw na tym terenie i tym samym stworzy swoistego rodzaju enklawę dla motyla i rośliny.

Za każdą wpłatę My i Modraszek gniady dziękujemy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paolo Volponi - awatar

    Paolo Volponi

    11.03.2019
    11.03.2019

    In bocca al lupo! :)

866 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kobojek - awatar

Michał Kobojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Magdalena Orska - awatar
Magdalena Orska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Kolarz - awatar
Łukasz Kolarz
25
Emilia Grzędzicka - awatar
Emilia Grzędzicka
50
Dorota Wierzbicka - awatar
Dorota Wierzbicka
20
Adam Malkiewicz - awatar
Adam Malkiewicz
50
Jakub - awatar
Jakub
100
Izabela Persona - awatar
Izabela Persona
50
Łukasz Skoczylas - awatar
Łukasz Skoczylas
20
Andzrej Staśkowiak - awatar
Andzrej Staśkowiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij