Zbiórka Ratujemy Modraszka gniadego - zdjęcie główne

Ratujemy Modraszka gniadego

866 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kobojek - awatar

Michał Kobojek

Organizator zbiórki

Zbiórka ,,Ratujemy Modraszka gniadego" ,to inicjatywa moja ,oraz mojego przyjaciela Jacka Kazimierczaka. Mamy  na celu ratowanie jednego z rzadszych w naszym kraju  motyli dziennych. Modraszek gniady jest skrajnie zagrożony wyginięciem.

Znajduje się on obecnie na jedynie dwóch stanowiskach w naszym kraju.Ujęty W Polskiej Czerwonej Księdze Zwierząt!!!

Powodem  złej kondycji populacji jest zanik jego rośliny żywicielskiej jaką jest Sparceta siewna.

Z roku na rok obserwuje się coraz  mniejsze ilości tej rośliny na stanowiskach naszego motyla.  Jest to w dużej mierze spowodowane działalnością człowieka.

Pieniądze pozyskane z Państwa wpłat chcemy przeznaczyć na zakup i rozsiew nasion Sparcety, oraz na wydzierżawienie od właścicieli terenu ściśle przylegającego do stanowisk Modraszka gniadego. Zapobiegnie to nagminnemu wypalaniu traw na tym terenie i tym samym stworzy swoistego rodzaju enklawę dla motyla i rośliny.

Za każdą wpłatę My i Modraszek gniady dziękujemy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paolo Volponi - awatar

    Paolo Volponi

    11.03.2019
    11.03.2019

    In bocca al lupo! :)

866 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kobojek - awatar

Michał Kobojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Magdalena Orska - awatar
Magdalena Orska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Kolarz - awatar
Łukasz Kolarz
25
Emilia Grzędzicka - awatar
Emilia Grzędzicka
50
Dorota Wierzbicka - awatar
Dorota Wierzbicka
20
Adam Malkiewicz - awatar
Adam Malkiewicz
50
Jakub - awatar
Jakub
100
Izabela Persona - awatar
Izabela Persona
50
Łukasz Skoczylas - awatar
Łukasz Skoczylas
20
Andzrej Staśkowiak - awatar
Andzrej Staśkowiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij