Zbiórka Dla Funi i przyjaciół z Azylu - miniaturka zdjęcia

Dla Funi i przyjaciół z Azylu

Dla Funi i przyjaciół z Azylu

730 zł z 13 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Funia, to bardzo wesoła i kocha sunia, która od marca 2017 r. mieszka w Azylu. Wcześniej sunia mieszkała ponad dwa lata w schronisku, do którego trafiła jako zupełnie dzika sunia, bez kontaktu z człowiekiem. 

Obecnie sunia jest bardzo wesołym, kochanym psiakiem, który doskonale funkcjonuje wśród psów, a na dodatek zaufała swojej opiekunce w Azylu. Krysia ma chyba magiczną moc, bo Funia nie tylko doskonale chodzi na smyczy, ale ponadto zaczęła otwierać się na bliski kontakt z człowiekiem.

Funia potrzebuje co miesiąc STÓWY, żeby mieć pełną miskę i każdy jej towarzysz również: Czaruś , Pręguś , Wania, Hipka, Pola, Budyń, Sezamek, Bajka, Loluś, Łatek i Tola.

Pomóż nam sfinansować im jedzenie do końca 2018 r. :) tj. 

12miesięcy x100zł( miesięczny koszt karmy) x11( psów)=13200złWybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach

  11.11.17
  11.11.17

  10.11.2017 pojawiły się w Azylu 2 nowe psy Bajka i Loluś . Przyjechały ze schroniska Cyganowo w Sejnach , gdzie spędziły ponad 2 lata nie opuszczając kojca. Otwiera się przed nimi szansa na opuszczenie kojca i wyjście na zieloną trawę , na spacery. Bajka to staruszka, wczoraj też podczas sterylizacji została stwierdzona choroba nowotworowa . Niech ostatnie miesiące życia będą dla niej szczęśliwe. Pomóż im wpłacając na zbiórkę . Serdecznie dziękujemy. Na zdjęciu tym razem Loluś , Bajka jeszcze nie opuszcza swojej budy.

Komentarze


 • Jolanta H - awatar

  Jolanta H

  06.09.17
  06.09.17

  POWODZENIA PIESKU😍😘👍

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - Organizator zbiórki

   06.09.17
   06.09.17

   Serdecznie dziękujemy :) Funia pozdrawia gorąco.

730 zł z 13 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jagoda Pazio - awatar
Jagoda Pazio
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Kosieradzka - awatar
Ewa Kosieradzka
40
sylwia - awatar
sylwia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Gajewska - awatar
Barbara Gajewska
100
Lulka - awatar
Lulka
100
Kropka wspiera - awatar
Kropka wspiera
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij