
Jak na tak małe pieski czeka bardzo długi i skomplikowany zabieg. Martwię się o nie bardzo. Zwierzęta czekają na leczenia i nowy dom gdzie będą czuła się jak u siebie .
Zabieg nie będzie należał do najtańszych, koszt badań laboratoryjnych (bez histopatologii) oraz leków, które psy będa przyjmować niestety przewyższają wielokrotnie mój budżet. Dlatego zebrałam się na odwagę aby poprosić o pomoc, bardzo zależy mi żeby np Melka dłużej nie musiała się męczyć.
Psiaków jest 19 sztuk. Prosimy o pomoc na karmę i szczepienia.
Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!