Zbiórka GODNYdomSM-ki PROSZE O WSPARCIE - miniaturka zdjęcia

GODNYdomSM-ki PROSZE O WSPARCIE Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka GODNYdomSM-ki PROSZE O WSPARCIE - zdjęcie główne

GODNYdomSM-ki PROSZE O WSPARCIE

4 039 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
De Ka - awatar

De Ka

Organizator zbiórki

Czuję się ekshibicjonista obnażam publicznie to, co z czym nie potrafię sobie poradzić. Już dawno schowałam głęboko wstyd i zażenowanie.To mój...KRZYK...desperacja.

  Przepraszam, że nie będę  mówić, ale moim życiem rządzą emocje i pod ich wpływem moja mowa jest nieskładna i chaotyczna co skutkuje natychmiastowym pogorszeniem stanu fizycznego, dlatego lepiej dla mnie jest milczeć zamiast się całkiem rozsypać... Takie to ( jedno z mniej znanych)  oblicze sm.

 Kilka lat temu lokalna prasa,radio merkury nagłośniły historię windy mającej ułatwić moje  życie na I piętrze, wtedy też stałam się niepotrzebnie znana w lokalnym  środowisku.

Potem zrezygnowałam z otrzymanego na ten cel dofinansowania, zaakceptowałam brak zgody właścicielki i...bez użalania się - żyłam tak jak wcześniej.

Jedynym skutkiem tej medialnej burzy była wizyta burmistrza który zaproponował zamianę na jedyne mieszkanie jakim wówczas dysponował. Pokój z kuchnią, łazienką i osobną toaletą na parterze. Mieszkam z dorosłym synem. Podziękowałam, ale odmówiłam

Kiedy myślałam już, że przysłowiową wisienką na tym “gorzkim torcie” będzie sprawa Joanny Adasiewicz-Kulińskiej i Jerzego Kuklińskiego prowadzących wówczas w Poznaniu sklep medyczno-rehabilitacyjny “Jurmarmed”, którzy po otrzymaniu 1 525 zł na akumulatory do mojego wózka inwalidzkiego podobno wyjechali do Wlk.Brytanii ostatecznie nie realizując mojego zakupu akumulatorów, których nigdy mi nie przekazali.

Nie myślę już nawet o tych, którzy mają zawsze czyste sumienia. Bo NIEUŻYWANE..Żal ich tylko, bo taka pozorna nieświadomość jest prawdziwym ubóstwem.

Na domiar złego mój stan uległ pogorszeniu.Mieszkanie opuszczam już tylko na rękach niosącego mnie syna. Do małej łazienki wózkiem nie wjadę więc skorzystanie choćby z toalety to dla mnie swoisty  egzamin z surwiwalu. Kąpiel w twardej wannie do której wkłada i wyjmuje mnie syn oprócz siniaków sprawia potworny ból.

Pojawiła się wizja i konieczność zarazem związana z działką którą kiedyś córka otrzymała od swojej babci po to bym mogła tam zamieszkać gdy choroba mnie pognębi.

Mieszkać we własnym domu bez barier architektonicznych, na parterze, łazienką z prysznicem pod który będę mogła wjechać wózkiem…

Od roku walczę by tak mogło być. Natomiast działkę bezpłatnie i bezkarnie zajmuje pasożyt i alkoholik żyjący na koszt państwa czyli podatników. Dziś niepełnosprawny, a wcześniej  nigdzie nie pracujący. Sądowo przeprowadziłam nakaz eksmisji. Miasto zapewniło dla niego lokal socjalny, do którego nadal się nie przeniósł . Natomiast mania zbieractwa, totalnie zdewastowana działka i czas jaki upłynął od momentu wypowiedzenia bezpłatnego użytkowania, dewastacja domu wynikająca z zalewania hektolitrami wody każe dla bezpieczeństwa wszystkich którzy służebnie przechodzą przez korytarz rozebrać “opity” wodą budynek zanim sam runie. Koszty rozbiórki są dla mnie ogromne, natomiast wiem, że nieuniknione.A chciałam tylko niewielki domek by z przynajmniej z godnością zmagać się z chorobą. Pracownice miejscowego OPS-u rozpięły ochronny parasol nad pasożytem zapewniając mu opał, dostarczają obiady , opłacają prąd i wodę, czego efektem jest dalsza dewastacja domu w którym raczej nie ma szans by zamieszkać.  Miłosierdzie dla wybranego, odbywa się czyimś kosztem. Dlaczego moim???

Tymczasem nadal tkwię w swoim więzieniu w “wieży” na piętrze i moje skrzydła już opadły bo straciłam nadzieję. Bo czy mam czekać na moment aż będę w pozycji horyzontalnej  oglądać sufit mojego domu?

Ktoś mi powiedział, że ten który powinien opuścić już zajmowany lokal to człowiek. 

Kim zatem, lub może CZYM  już jestem? Zepsutym krzesłem które ma TYLKO dwie nogi i dlatego nie ustoi? Czy mam stanąć obok tej sterty rupieci i czekać już tylko na...utylizację???

TYM KTÓRZY NA ULICY BĘDĄ MNIE Z CIEKAWOŚCI WYPYTYWAĆ O TĄ SYTUACJĘ - NIE BĘDĘ OPOWIADAĆ TEJ HISTORII-PROSZĘ TO USZANOWAĆ.

ABY ZROZUMIEĆ CZŁOWIEKA TRZEBA WEJŚĆ W JEGO BUTY

,,,nikt tego nie chce - prawda???

p.s. nie liczę już na nic. Chciałam  pokazać okrutną prawdę.

p.s. proszę nie podawać mojego nazwiska bo nie ma takiej potrzeby. “Danusia” wystarczy. 

p.s.  ...jeśli mogę o coś prosić, to by ktoś przeczytał to co napisałam.Sama nie dam rady :(

p.s link do reportażu o mnie w telekurierze z 24 maja 2017r. https://poznan.tvp.pl/30929277/24052017 od 7:17

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • De Ka - awatar

  De Ka

  14.12.2019
  14.12.2019

  ....

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2019
  26.03.2019

  Zdrówka Danusiu

  • De Ka - awatar

   De Ka - Organizator zbiórki

   27.03.2019
   27.03.2019

   SERDECZNIE DZIEKUJE !!!

 • Julka - awatar

  Julka

  15.03.2019
  15.03.2019

  Usciski!

  • De Ka - awatar

   De Ka - Organizator zbiórki

   15.03.2019
   15.03.2019

   z calego serca DZIEKUJE :)

 • IWMI - awatar

  IWMI

  05.02.2019
  05.02.2019

  Jesteśmy z Tobą Danusia. Miłość.

  • De Ka - awatar

   De Ka - Organizator zbiórki

   05.02.2019
   05.02.2019

   wiem - to dużo znaczy... EMPATIA . DZĘKUJIE!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2019
  31.01.2019

  ... powodzenia i zdrowia życzę :)

  • De Ka - awatar

   De Ka - Organizator zbiórki

   09.02.2019
   09.02.2019

   przepraszam za nieogarnięcie...oczywiście najserdeczniej DZIĘKUJĘ :))

4 039 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
De Ka - awatar

De Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał Bartkowiak - awatar
Michał Bartkowiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij