Zbiórka Odbudowa  Gomeza - zdjęcie główne

Odbudowa Gomeza

121 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Pluta - awatar

Dawid Pluta

Organizator zbiórki

       Witam moi Drodzy. Niestety nadszedł ten moment, w którym muszę prosić Was o pomoc. Jak zapewne nie którzy wiecie od dobrych 2-3 lat projekt stoi w miejscu. Powód jest prosty, brak funduszy. Fiata Cinquecento "Gomez" posiadam od października 2009 roku. Od tego czasu przeszedł szereg modyfikacji. Po przeszczepie serca z 704 na 1.2 16v stwierdziłem, że nigdy go nie sprzedam. Będzie u mnie miał dożywocie. Ale po podniesieniu cen OC utrzymanie dwóch aut plus opłaty za garaż stają się powoli trudne. Miałem już momenty słabości i chciałem go sprzedać. Ale rodzina i przyjaciele wybili mi to z głowy. Teraz najważniejsza jest dla mnie rodzina, więc sami rozumiecie, że nie mogę przeznaczyć za dużo pieniędzy w projekt. Ustaliłem na początku zbiórki kwotę 12.000zł. Na co ona będzie mi potrzeba? Już tłumaczę. Po pierwsze Gomez musi odwiedzić blacharza aby poprawił lub też wspawał nowe podłużnice ponieważ są tam dwie dziury wielkości 5zł. Następnie lakiernik, potem wygłuszenie wnętrza, nowa wykładzina, obicie wnętrza materiałem, kanapa, fotele, nowe zderzaki no i jak wystarczy pieniążków to także odesłanie silnika na sprawdzenie w jakiej jest kondycji ponieważ od półtora roku leży pod biurkiem.

   Kiedyś myślałem żeby napisać do jakiś znanych firm o sponsoring w taki sposób, że powiedzmy w zamian za sfinansowanie odbudowy przez sezon lub dwa okleję auto w loga firmy sponsorującej i będę promował to firmę w ich szeregach (typu pikniki firmowe, targi, itp) jak i na zlotach samochodowych. Kwestia dogadania sponsoringu.

     W jaki sposób bym się Wam odwdzięczył? Hmm... będę dokumentował postępy w postaci filmu, który ukarze się po odbudowaniu Gomeza. Mogę w filmie podziękować każdemu z osobna jeżeli dana osoba wyrazi zgodę. Jak jeszcze? Nie wiem, możecie pisać w komentarzach rozsądne propozycje. 

    Nie wiem co jeszcze napisać. Liczę na Waszą pomoc bo bez Was nic nie wskóram i będą zmuszony sprzedać, a w najgorszym wypadku zezłomować :(

  Z góry dziękuję za każdą złotówkę. Każdy kto wpłaci nie zostanie pominięty w podziękowaniach.


    Udostępniajcie proszę nawet jak nie chcecie nic wpłacić ale może ktoś z Waszych znajomych będzie chciał. Każda złotówka się liczy :)


  Cała historia jak i to co będzie się działo dzięki Waszej pomocy dostępna tutaj: https://www.facebook.com/gomezcento/


Pozdrawiam serdecznie

Dawid i Gomez :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • virtualtuner ;) - awatar

    virtualtuner ;)

    20.03.17
    20.03.17

    Oby Gomez został wskrzeszony, bo jak nie to czekam na zwrot :P

121 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Dawid Pluta - awatar

Dawid Pluta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
virtualtuner ;) - awatar
virtualtuner ;)
50
Budzik z cc-forum - awatar
Budzik z cc-forum
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij