Zbiórka Karetka dla ludzi i zwierząt - zdjęcie główne

Karetka dla ludzi i zwierząt

1 260 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nastały dramatyczne czasy :( Mieliśmy prowadzić obecnie zbiórkę na karetkę dla zwierząt, ale w związku z tym, że koronawirus rozprzestrzenia się coraz bardziej, stwierdziliśmy, że pomoc należy się teraz przede wszystkim ludziom - jeśli ludzi zabraknie, kto zadba o zwierzaki? Karetka zakupiona z tej zbiórki po spełnieniu swojej roli będzie zdezynfekowana i przekształcona tak, aby służyć zwierzętom.

Niestety wiele osób w tym trudnym czasie pozostawionych jest bez pomocy. Niewiele osób myśli o bezdomnych ludziach oraz o osobach starszych, które zostały pozostawione same sobie. Chcemy zakupić karetkę do transportu sanitarnego, z myślą właśnie o nich. Nasze Stowarzyszenie od wielu lat pomaga osobom bezdomnym i wykluczonym społecznie, także w tym trudnym czasie, mimo, że ryzyko zarażania jest coraz większe. Jeśli sami nie możecie lub boicie się pomóc, pomóżcie dokładając swoją cegiełkę do naszej inicjatywy.

Środek transportu może nam pomóc między innymi w przewożeniu osób bezdomnych do specjalnie przygotowanych ośrodków, w których otrzymają pomoc. Planujemy wykorzystać samochód także przy pomocy dla seniorów i osób samotnych, które ze względu na wiek czy stan zdrowia nie mogą wychodzić ze swoimi podopiecznymi. Chcielibyśmy zorganizować grupę osób, która przy pomocy transportu będą mogły dotrzeć do osób potrzebujących i udzielić im pomocy.

Takie momenty jak ten, powinny pokazać jakimi ludźmi jesteśmy i jak funkcjonujemy jako społeczeństwo. W tym trudnym czasie nie pozostawiajmy osób samotnych i wykluczonych społecznie samym sobie!


Od zeszłego roku prowadziliśmy zbiórkę na karetkę własnymi środkami. Udało się zebrać 5000zł, jednak to dalej kropla w morzu.
Otrzymujemy informacje, że osoby starsze, zwłaszcza z terenów wiejskich mają obecnie problem ze zrobieniem zakupów oraz z dojazdem do lekarza. Chcielibyśmy pomóc takim osobom, ale niestety nie dysponujemy przystosowanym do tego samochodem.
Samochód będzie przystosowany do szybkiej dezynfekcji, także będziemy mogli pomóc wielu osobom. Samochód, który chcemy zakupić jest również przystosowany do transportu osób leżących - możemy pomóc również osobom niepełnosprawnym!
Prosimy o dar Waszych serc! Im szybciej uda się zebrać potrzebną kwotę, tym szybciej będziemy mogli zacząć pomagać!
Pamiętajcie, że po wygaśnięciu zachorowań samochód dalej będzie służył do niesienia pomocy!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Arka Nadziei - awatar

  Stowarzyszenie Arka Nadziei

  05.04.20
  05.04.20

  Serdecznie dziękujemy Ekipa Szymona świętokrzyskie za cudowne kanapki, które mogliśmy rozdać osobom najbardziej potrzebującym, w tym trudnym dla nich czasie. Kochani wolontariusze z ekipy Szymona jesteście wielcy, że pamiętacie o naszych bezdomnych i nieustannie ich wspieracie! Dziękujemy! Zapraszamy również do współpracy wszystkich, którzy chcieli by nam pomoc w tej wojnie z niewidocznym wrogiem. Nasze stowarzyszenie nie zostawi osób bezdomnych bez pomocy, ciągle ich odwiedzamy i staramy się zapewnić im wszystko czego potrzebują, jednak nasze nakłady i forma pracy nie wystarcza, dlatego zachęcamy do pomocy. Garnek ciepłej zupy czy kilka kanapek to naprawdę nie dużo, a dla nas ogromna pomoc ! Cała akcja mogła się odbyć dzięki pomocy wolontariuszy EKIPY SZYMKNA ŚWIETOKRZYSKIE, którym bardzo dziękujemy ! Oraz dzięki zakupionej karetce, która teraz sprawdza się idealnie. Jednak nadal musimy ją spłacać, a niestety pokłady finansowe są duże. Zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki !

  Zdjęcie aktualizacji 47 145

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.20
  20.03.20

  Bog z Wami.

  • Stowarzyszenie Arka Nadziei - awatar

   Stowarzyszenie Arka Nadziei - Organizator zbiórki

   21.03.20
   21.03.20

   Serdecznie dziękujemy za dar serca dla ludzi i zwierząt!

1 260 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Wanda Wss - awatar
Wanda Wss
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij