Zbiórka 07 Zgłoś się - gra miejska - miniaturka zdjęcia

07 Zgłoś się - gra miejska Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 07 Zgłoś się - gra miejska - zdjęcie główne

07 Zgłoś się - gra miejska

0 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemyslaw Niemyjski - awatar

Przemyslaw Niemyjski

Organizator zbiórki

Nazywam się Przemek, mam 45 lat i od lat angażuję się w różne akcje społeczne. Jestem fanem komiksów z czasów PRL-u: 07 zgłoś się, Kapitan Żbik, Kapitan Kloss i innych. Mieszkam w Warszawie i chciałbym wprowadzić jej młodszych mieszkańców w świat komiksów z tamtych czasów. Mam pomysł stworzenia bezobsługowej platformy do prowadzenia gier miejskich których scenariusze oparte będą na wymyślonaych historiach opartych w realiach tal 80-ych. Wskazówkami do realizacji zadań byłyby komiksy przygotowane zgodnie ze scenariuszem gry. Całość przedsięwzięcia dostępna na platformę Android, iOS umożliwiałaby nieodpłatną zabawe dla całej rodziny. Aby zrealizować ten cel potrzebne są niebanalne środki, których niestety nie posiadam i dlatego zdecydowałem się poprosić o pomoc. Chciałbym aby mój pomysł trafił do szkół oraz był alternatywą do czynnego spedzenia wolnego czasu dla uczniów i ich rodzin. Główną ideą takiej zabawy jest nie tylko stworzenie atrakcji dla dzieci i ich rodziców, ale również przekazanie wiedzy na temat czasów PRL-u w sposób przystępny i atrakcyjny. Przy okazji rodzice mogliby cofnąć sie wspomnieniami do swojego dzieciństwa i przekazać dzieciom, swoje wspomnienia. Bardzo dziekuję za okazaną pomoc. W razie jakichkolwiek pytań gotowy jestem udzielić wszelkich informacji na temat mojego projektu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemyslaw Niemyjski - awatar

Przemyslaw Niemyjski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij