Zbiórka 07 Zgłoś się - gra miejska - miniaturka zdjęcia

07 Zgłoś się - gra miejska Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 07 Zgłoś się - gra miejska - zdjęcie główne

07 Zgłoś się - gra miejska

0 zł  z 400 000 zł (Cel)
Przemyslaw Niemyjski - awatar

Przemyslaw Niemyjski

Organizator zbiórki

Nazywam się Przemek, mam 45 lat i od lat angażuję się w różne akcje społeczne. Jestem fanem komiksów z czasów PRL-u: 07 zgłoś się, Kapitan Żbik, Kapitan Kloss i innych. Mieszkam w Warszawie i chciałbym wprowadzić jej młodszych mieszkańców w świat komiksów z tamtych czasów. Mam pomysł stworzenia bezobsługowej platformy do prowadzenia gier miejskich których scenariusze oparte będą na wymyślonaych historiach opartych w realiach tal 80-ych. Wskazówkami do realizacji zadań byłyby komiksy przygotowane zgodnie ze scenariuszem gry. Całość przedsięwzięcia dostępna na platformę Android, iOS umożliwiałaby nieodpłatną zabawe dla całej rodziny. Aby zrealizować ten cel potrzebne są niebanalne środki, których niestety nie posiadam i dlatego zdecydowałem się poprosić o pomoc. Chciałbym aby mój pomysł trafił do szkół oraz był alternatywą do czynnego spedzenia wolnego czasu dla uczniów i ich rodzin. Główną ideą takiej zabawy jest nie tylko stworzenie atrakcji dla dzieci i ich rodziców, ale również przekazanie wiedzy na temat czasów PRL-u w sposób przystępny i atrakcyjny. Przy okazji rodzice mogliby cofnąć sie wspomnieniami do swojego dzieciństwa i przekazać dzieciom, swoje wspomnienia. Bardzo dziekuję za okazaną pomoc. W razie jakichkolwiek pytań gotowy jestem udzielić wszelkich informacji na temat mojego projektu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 400 000 zł (Cel)
Przemyslaw Niemyjski - awatar

Przemyslaw Niemyjski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij