Zbiórka Aby Ania mogła nadal walczyć :) - miniaturka zdjęcia

Aby Ania mogła nadal walczyć :) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Aby Ania mogła nadal walczyć :) - zdjęcie główne

Aby Ania mogła nadal walczyć :)

2 481 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Janas - awatar

Izabela Janas

Organizator zbiórki

Ania, najdzielniejsza dziewczynka jaką znam :) Od urodzenia walczy z przeciwnościami losu , których jest w tak krótkim życiu  bardzo dużo . Choroby, ciągłe szpitale, rehabilitacja , walka o choćby najmniejszy krok do przodu . 

Ania Przyszła na świat z wadą genetyczną - zespołem Downa , wadą serca , obniżonym napięciem ruchowym, które uniemożliwia dziewczynce stanie, samodzielne poruszanie, które możliwe jest  tylko przy pomocy wózka inwalidzkiego .  Kilka miesięcy temu dziewczynka wylądowała na OIOMIE  w krytycznym stanie. To były jedne z najtrudniejszych chwil w życiu Ani i Jej rodziców , którzy wysłuchiwali coraz to gorszych prognoz od lekarzy....  

Anusia mimo małych szans - pokazała wszystkim jak się walczy . Wygrała walkę o życie .  Teraz wraca do siebie , swego uśmiechu i do swojej krętej drogi, którą pokonywała przed tymi wydarzeniami.

 Mimo , że Ani wciąż towarzyszy ból -Ona uczy Nas jak docenić wszystko co mamy. Jak walczyć o rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się być niemożliwe.... 

Niestety aby Ania mogła pokonywać tą trudną drogę - wymaga codziennej , trudnej i przede wszystkim kosztownej rehabilitacji, licznych wyjazdów do lekarzy i specjalistów.   Pomóżmy tej dzielnej księżniczce przejść te wszystkie trudności i spowodujmy iż zaświeci dla Niej cudne słoneczko :) :) :)

Wierzę , że wspólnymi siłami damy radę - i pokonamy barierę finansową , która dla rodziców Ani w tym momencie jest nie do pokonania <3 <3 <3 

W grupie siła -  a każda złotówka - to malutki kroczek do przodu dla tej dzielnej Bohaterki <3 <3 <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 481 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Janas - awatar

Izabela Janas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarek Jabłoński - awatar
Jarek Jabłoński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
240
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
50
rafpru - awatar
rafpru
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij