Zbiórka Aby Ania mogła nadal walczyć :) - miniaturka zdjęcia

Aby Ania mogła nadal walczyć :) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Aby Ania mogła nadal walczyć :) - zdjęcie główne

Aby Ania mogła nadal walczyć :)

2 481 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Janas - awatar

Izabela Janas

Organizator zbiórki

Ania, najdzielniejsza dziewczynka jaką znam :) Od urodzenia walczy z przeciwnościami losu , których jest w tak krótkim życiu  bardzo dużo . Choroby, ciągłe szpitale, rehabilitacja , walka o choćby najmniejszy krok do przodu . 

Ania Przyszła na świat z wadą genetyczną - zespołem Downa , wadą serca , obniżonym napięciem ruchowym, które uniemożliwia dziewczynce stanie, samodzielne poruszanie, które możliwe jest  tylko przy pomocy wózka inwalidzkiego .  Kilka miesięcy temu dziewczynka wylądowała na OIOMIE  w krytycznym stanie. To były jedne z najtrudniejszych chwil w życiu Ani i Jej rodziców , którzy wysłuchiwali coraz to gorszych prognoz od lekarzy....  

Anusia mimo małych szans - pokazała wszystkim jak się walczy . Wygrała walkę o życie .  Teraz wraca do siebie , swego uśmiechu i do swojej krętej drogi, którą pokonywała przed tymi wydarzeniami.

 Mimo , że Ani wciąż towarzyszy ból -Ona uczy Nas jak docenić wszystko co mamy. Jak walczyć o rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się być niemożliwe.... 

Niestety aby Ania mogła pokonywać tą trudną drogę - wymaga codziennej , trudnej i przede wszystkim kosztownej rehabilitacji, licznych wyjazdów do lekarzy i specjalistów.   Pomóżmy tej dzielnej księżniczce przejść te wszystkie trudności i spowodujmy iż zaświeci dla Niej cudne słoneczko :) :) :)

Wierzę , że wspólnymi siłami damy radę - i pokonamy barierę finansową , która dla rodziców Ani w tym momencie jest nie do pokonania <3 <3 <3 

W grupie siła -  a każda złotówka - to malutki kroczek do przodu dla tej dzielnej Bohaterki <3 <3 <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 481 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Janas - awatar

Izabela Janas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarek Jabłoński - awatar
Jarek Jabłoński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
240
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
50
rafpru - awatar
rafpru
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij