Zbiórka Połamany szczeniak i rodzeństwo - miniaturka zdjęcia

Połamany szczeniak i rodzeństwo

Połamany szczeniak i rodzeństwo

576 zł z 576 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Obuchowski - awatar

Paweł Obuchowski

Organizator zbiórki

Pomożecie uratować bezdomne szczeniaki?

Mamy tu rannego szczeniaka (zlamanie z przemieszczeniem).  Sa tu również 4 inne szczeniaczki bez domu i szansy na normalne życie.  We wtorek maluch będzie miał operację w greckim mieście Igoumenitsa. Koszt  operacji zaczyna się od 250€ plus kolejne wizyty.  Trzeba będzie wyrobić odpowiednie papiery i szczepienia aby zabrać go ze sobą.  Badania,  szepienia i dokumenty potrzebne sa rowniez dla calego rodzeństwa. Mieszkają na działce blisko plaży gdzie ich matka chodzi żebrać jedzenie.  Moze pomożecie i uda się je wszystkie ściągnąć do Polski? 

Tel. kontaktowy +48 785572380

Proszę o każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Obuchowski - awatar

  Paweł Obuchowski

  21.11.17
  21.11.17

  Dziękujemy wszystkim wspierającym i udostępniającym. 2 szczeniaki wróciły z nami do Polski gdzie czekało na nich nowe życie w kochających domkach. Lolek trafił do Kasi, Zorba zaś do Uli. Lolek już dobrze się zrósł i niedługo czeka go usunięcie metalowej szyny, po złamaniu ani śladu! Wasze wsparcie na prawdę nam pomogło w realizacji naszego wspólnego celu. Dziękujemy! <3

  Zdjęcie aktualizacji 9 628

Komentarze


 • Jola - awatar

  Jola

  14.09.17
  14.09.17

  Powodzenia!

576 zł z 576 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Obuchowski - awatar

Paweł Obuchowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Kamila Ziemieńska - awatar
Kamila Ziemieńska
50
Jola - awatar
Jola
50
Sylwia Hajbowicz - awatar
Sylwia Hajbowicz
65
Monika - awatar
Monika
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agata Brzezińska-Mizerska - awatar
Agata Brzezińska-Mizerska
20
Marta Obuchowska - awatar
Marta Obuchowska
100
Urszula Szczęśniewska - awatar
Urszula Szczęśniewska
100
Maciej Nakonieczny - awatar
Maciej Nakonieczny
10
Angelika Szymszon - awatar
Angelika Szymszon
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij