Zbiórka Przed nami cała zima... - zdjęcie główne

Przed nami cała zima...

130 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Konie w Polsce są traktowane niemal wyłącznie użytkowo. Tylko wysokiej klasy konie sportowe mogą liczyć na emeryturę. Konie rekreacyjne, podobnie jak psy podwórkowe - żyją dopóki się do czegoś przydają. W rekreacji konie całe lata obijają  plecy pod początkującymi jeźdźcami, w gospodarstwach ciągną drewno w  miejscach niedostępnych dla pojazdów. Z reguły pracują ponad siły. W chwili, kiedy zaczynają niedomagać- jadą na śmierć. JEDYNYM ratunkiem dla wybrańców, którym los napisał łagodniejszy scenariusz - są fundacje.  

Niejedna fundacja już przez konie zbankrutowała a i nasza jest zagrożona, bo koszt utrzymania koni jest spory, a darczyńców prawie nie ma... Dodatkowo konie w fundacji muszą być pod stałą opieką lekarską. Atak kaszlu konia z odmą płuc ( a trzy z czterech takową mają) - wymaga natychmiastowego podania sterydu, ten zabieg wykonuję sama, niejednokrotnie w środku nocy, dzięki czemu te konie wciąż żyją. Siano musi być najlepszej jakości, po innym kaszlą, podobnie ze słomą. 

Codziennie trzeba wywozić obornik ze wszystkich boksów, żeby opary amoniaku nie podrażniały im płuc, ścielić świeżą słomę, przetrząsać siano, czyścić kopyta. Z braku pieniędzy na ten cel -również robię to sama. Tutaj nikt w okolicy za darmo nie pomoże. Nie mogę wyjechać, bo nie ma komu zostawić koni... Przed naszą stajnią kolejna zima - trzeba kupić siano. Lekko licząc potrzebne jest 2000zł żeby starczyło do wczesnej wiosny. Wszystkich kochających konie - piękne, cierpliwe i oddane człowiekowi bez wzajemności - prosimy o pomoc w zakupie siana na zimę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
130 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Małgorzata Szablowska - awatar
Małgorzata Szablowska
50
GabaGaba - awatar
GabaGaba
20
Beata - awatar
Beata
30
Dagmara Zugaj - awatar
Dagmara Zugaj
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij