Zbiórka Pomoc Po Traumie - zdjęcie główne

Pomoc Po Traumie

0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewlina Stokłosa - awatar

Ewlina Stokłosa

Organizator zbiórki

Jestem Samotną Mamą 10-letniej Córeczki po traumatycznych przejściach bez jakiejkolwiek pomocy ze strony rodziny,jesteśmy zdane tylko na Siebie. Razem z Córeczką mamy Orzeczenie o Niepełnosprawności,Ja mam stwierdzoną Chorobę Dwubiegunową a Córeczka TPSD(zespół stresu pourazowego). Wynajmujemy mieszkanie w kamienicy ogrzewane węglem koszt wynajmu to 720 zł plus media,dotego dochodzą koszty leków bez których nie potrafiłabym normalnie funkcjonowac,Nasze dochody to 1200 zł miesięcznie, co miesiąc muszę wybierać czy w całości opłacić rachunki czy poprostu zrobić zakupy stąd  mam zadłużenie za wynajmowane mieszkanie w wysokości 2520 zł,Mieszkanie Nasze wymaga odświerzenia ale poprostu nie stać Nas na zakup najtańszych farb, brakuje Nam wszystkiego , idą Swieta a Ja nie będę miała z czego cokolwiek przyszykować Córeczce... Może ktoś znajdzie Się żeby Nam pomóc........  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewlina Stokłosa - awatar

Ewlina Stokłosa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij