Zbiórka Wspieram Grupę Paparazzi MDK - miniaturka zdjęcia

Wspieram Grupę Paparazzi MDK Jak założyć taką zbiórkę?

Wspieram Grupę Paparazzi MDK

4 480 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani! Mamy do Was ogromną prośbę o wsparcie finansowe naszego studio fotograficznego! Działamy od 2007 roku i dopiero teraz jesteśmy w posiadaniu pięknej pracowni fotograficznej, którą z pomocą sponsorów doposażyliśmy o stół i stołki, kotary, trzy tła fotograficzne czy kanapę. Jednakże, sprzęt który mieliśmy w użyciu przez lata, ze względu na ciągłe jego przemieszczanie, składnie i rozkładanie jest już zniszczony i wybrakowany. Brakuje nam statywów i lamp fotograficznych, zestawu do mocowanie teł na ścianie czy nawet aparatów i obiektywów. Nasza placówka ciągle Nas wspiera jednak i ona ma ograniczone możliwości dlatego do Was kierujemy naszą prośbę. Grupa Paparazzi jest realizatorem wielu znaczących wystaw w naszym mieście, jest również jedyną młodzieżową formą która kształci się w zakresie fotografii. Ma już na swoim koncie około 50-ciu absolwentów - i takich którzy swój los na stałe związali zawodowo z fotografią. Wiele wsparcia okazują nam profesjonaliści z miasta, którzy okazjonalnie i nieodpłatnie prowadzą dla nas warsztaty fotograficzne. Marzy nam się również ciemnia fotograficzna i możliwość kształcenia w zakresie fotografii tradycyjnej. Marzenia są drogie, wiemy o tym... ale z Waszą pomocą mogą się one spełnić:) Wierzymy, że nam pomożecie :) Każda nawet najmniejsza wpłata ma ogromne dla nas znaczenie. Dziękujemy za wszelką pomoc, Grupa Paparazzi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.02.2020
    11.02.2020

    Powodzenia Paparazzi! <3

4 480 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 29

Sebastian Przychodzki - awatar
Sebastian Przychodzki
1 000
Kasia - awatar
Kasia
1 000
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wspieramy :) - awatar
Wspieramy :)
500
Bartosz Tuszewski - awatar
Bartosz Tuszewski
300
Justyna Dywańska - awatar
Justyna Dywańska
50
Volodymyr Makovskyi - awatar
Volodymyr Makovskyi
20
Basia Wichórska - awatar
Basia Wichórska
100
Grzegorz Chwesiuk - awatar
Grzegorz Chwesiuk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij