
Witam w zeszłym roku kupiłem trzy ule z pszczołami z czego mi jeden przezimował, Zimą kupiłem na raty nowe ule, ule stoją puste raty trzeba spłacać a nie stać mnie na ten moment na zakup odkładów.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!