Zbiórka Dorzuć grosik dla Grzesia - miniaturka zdjęcia

Dorzuć grosik dla Grzesia

Marta Pawlak-Fierek - awatar

Marta Pawlak-Fierek

Organizator zbiórki

Hej !!

Jestem mamą energicznego chłopca Grzesia. Urodził się on z rozszczepem wargi i podniebienia. Jest po operacji którą miał w 9-tym miesiącu życia. 

Dziś walczymy z chorobą - zespołem genetycznym Kabuki . Związane jest z nim upośledzenie umysłowe, opóźniony rozwój ruchowy i kilka innych wad w pakiecie . Syn siadał w wieku 13 miesięcy , raczkował mając 18 miesięcy , wymarzone samodzielne kroki postawił  mając 3 lata. Walczymy jeszcze z brakiem żucia tzn że syn nie gryzie pokarmów stałych . W jego menu górują papki ewentualnie drobny makaron czy coś wielkości zielonego groszku. Naszym priorytetem w tym roku jest rozwój mowy. Grześ mówi pojedyncze słowa mama,tata,baba,am. Walczymy o każde słowo a naszą radością jest nawet usłyszeć nową głoskę i czy u która niedawno się pojawiła .Wszystkie te sukcesy wiążą się niestety z ogromnym kosztem

Grześ  oprócz operacji zespolenia wargi i podniebienia przeszedł kilka innych zabiegów. Usuwanie zębów mlecznych w narkozie , drenaż uszu w wyniku niedosłuchu , przeszczep kości z biodra do wyrostka zębodołowego - druga część operacji związanej z rozszczepem podniebienia .

Tutaj My rodzice zwracamy się do was ! Proszę pomóżcie spełnić nasze marzenia by usamodzielnić syna na tyle na ile pozwala nam choroba a do wywalczenia jest jeszcze bardzo duzo ! Bez waszej  pomocy utkniemy w miejscu z rehabilitacją a tylko systematyczna ciągła rehabilitacja przyniesie dalsze postępy w rozwoju. Pozwólcie nam usłyszeć więcej , pomóżcie postawić krok dalej . Prosimy gorąco o wsparcie !

Pieniążki przeznaczone ze zbiórki trafią na subkonto Grzesia z którego pokryjemy turnus rehabilitacyjny w ośrodku Stobno w dniach 30-03-2017  do 12-04-2017


Mamy siłę aby walczyć , tylko potrzebujemy pomocy w zebraniu środków na terapię i rehabilitację Oczekujemy waszego wsparcia, dla nas każdy najmniejszy grosik ma wielkie znaczenie. 

Liczymy na wasze złote serca !


Blog Grzesia:

http://grzes-nasze-szczescie.blog.pl/grzes-maly-wielki-czlowiek-historia-krotka/


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marta Pawlak-Fierek - awatar

Marta Pawlak-Fierek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Marta - awatar
10
Marta
AgaD - awatar
30
AgaD
Iwonka Głodowska - awatar
100
Iwonka Głodowska
Sylwia Sibora - awatar
20
Sylwia Sibora

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij