Zbiórka Dorzuć grosik dla Grzesia - miniaturka zdjęcia

Dorzuć grosik dla Grzesia

Dorzuć grosik dla Grzesia

160 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Marta Pawlak-Fierek - awatar

Marta Pawlak-Fierek

Organizator zbiórki

Hej !!

Jestem mamą energicznego chłopca Grzesia. Urodził się on z rozszczepem wargi i podniebienia. Jest po operacji którą miał w 9-tym miesiącu życia. 

Dziś walczymy z chorobą - zespołem genetycznym Kabuki . Związane jest z nim upośledzenie umysłowe, opóźniony rozwój ruchowy i kilka innych wad w pakiecie . Syn siadał w wieku 13 miesięcy , raczkował mając 18 miesięcy , wymarzone samodzielne kroki postawił  mając 3 lata. Walczymy jeszcze z brakiem żucia tzn że syn nie gryzie pokarmów stałych . W jego menu górują papki ewentualnie drobny makaron czy coś wielkości zielonego groszku. Naszym priorytetem w tym roku jest rozwój mowy. Grześ mówi pojedyncze słowa mama,tata,baba,am. Walczymy o każde słowo a naszą radością jest nawet usłyszeć nową głoskę i czy u która niedawno się pojawiła .Wszystkie te sukcesy wiążą się niestety z ogromnym kosztem

Grześ  oprócz operacji zespolenia wargi i podniebienia przeszedł kilka innych zabiegów. Usuwanie zębów mlecznych w narkozie , drenaż uszu w wyniku niedosłuchu , przeszczep kości z biodra do wyrostka zębodołowego - druga część operacji związanej z rozszczepem podniebienia .

Tutaj My rodzice zwracamy się do was ! Proszę pomóżcie spełnić nasze marzenia by usamodzielnić syna na tyle na ile pozwala nam choroba a do wywalczenia jest jeszcze bardzo duzo ! Bez waszej  pomocy utkniemy w miejscu z rehabilitacją a tylko systematyczna ciągła rehabilitacja przyniesie dalsze postępy w rozwoju. Pozwólcie nam usłyszeć więcej , pomóżcie postawić krok dalej . Prosimy gorąco o wsparcie !

Pieniążki przeznaczone ze zbiórki trafią na subkonto Grzesia z którego pokryjemy turnus rehabilitacyjny w ośrodku Stobno w dniach 30-03-2017  do 12-04-2017


Mamy siłę aby walczyć , tylko potrzebujemy pomocy w zebraniu środków na terapię i rehabilitację Oczekujemy waszego wsparcia, dla nas każdy najmniejszy grosik ma wielkie znaczenie. 

Liczymy na wasze złote serca !


Blog Grzesia:

http://grzes-nasze-szczescie.blog.pl/grzes-maly-wielki-czlowiek-historia-krotka/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Marta Pawlak-Fierek - awatar

Marta Pawlak-Fierek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Marta - awatar
Marta
10
AgaD - awatar
AgaD
30
Iwonka Głodowska - awatar
Iwonka Głodowska
100
Sylwia Sibora - awatar
Sylwia Sibora
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij