Dorzuć grosik dla Grzesia

160 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Pawlak-Fierek - awatar

Marta Pawlak-Fierek

Organizator zbiórki

Hej !!

Jestem mamą energicznego chłopca Grzesia. Urodził się on z rozszczepem wargi i podniebienia. Jest po operacji którą miał w 9-tym miesiącu życia. 

Dziś walczymy z chorobą - zespołem genetycznym Kabuki . Związane jest z nim upośledzenie umysłowe, opóźniony rozwój ruchowy i kilka innych wad w pakiecie . Syn siadał w wieku 13 miesięcy , raczkował mając 18 miesięcy , wymarzone samodzielne kroki postawił  mając 3 lata. Walczymy jeszcze z brakiem żucia tzn że syn nie gryzie pokarmów stałych . W jego menu górują papki ewentualnie drobny makaron czy coś wielkości zielonego groszku. Naszym priorytetem w tym roku jest rozwój mowy. Grześ mówi pojedyncze słowa mama,tata,baba,am. Walczymy o każde słowo a naszą radością jest nawet usłyszeć nową głoskę i czy u która niedawno się pojawiła .Wszystkie te sukcesy wiążą się niestety z ogromnym kosztem

Grześ  oprócz operacji zespolenia wargi i podniebienia przeszedł kilka innych zabiegów. Usuwanie zębów mlecznych w narkozie , drenaż uszu w wyniku niedosłuchu , przeszczep kości z biodra do wyrostka zębodołowego - druga część operacji związanej z rozszczepem podniebienia .

Tutaj My rodzice zwracamy się do was ! Proszę pomóżcie spełnić nasze marzenia by usamodzielnić syna na tyle na ile pozwala nam choroba a do wywalczenia jest jeszcze bardzo duzo ! Bez waszej  pomocy utkniemy w miejscu z rehabilitacją a tylko systematyczna ciągła rehabilitacja przyniesie dalsze postępy w rozwoju. Pozwólcie nam usłyszeć więcej , pomóżcie postawić krok dalej . Prosimy gorąco o wsparcie !

Pieniążki przeznaczone ze zbiórki trafią na subkonto Grzesia z którego pokryjemy turnus rehabilitacyjny w ośrodku Stobno w dniach 30-03-2017  do 12-04-2017


Mamy siłę aby walczyć , tylko potrzebujemy pomocy w zebraniu środków na terapię i rehabilitację Oczekujemy waszego wsparcia, dla nas każdy najmniejszy grosik ma wielkie znaczenie. 

Liczymy na wasze złote serca !


Blog Grzesia:

http://grzes-nasze-szczescie.blog.pl/grzes-maly-wielki-czlowiek-historia-krotka/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Pawlak-Fierek - awatar

Marta Pawlak-Fierek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Marta - awatar
Marta
10
AgaD - awatar
AgaD
30
Iwonka Głodowska - awatar
Iwonka Głodowska
100
Sylwia Sibora - awatar
Sylwia Sibora
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij