Zbiórka Rehabilitacja Grzesia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Grzesia

43 930 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 340 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Wadyl - awatar

Ania Wadyl

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami 2 letniego Grzesia. Grześ Wadyl urodził się 3 listopada 2017 roku w 27 tygodniu ciąży z wagą 800 gramów. Synek w związku z wcześniactwem borykał się z szeregiem problemów m.in. dysplazja oskrzelowo-płucną, retinopatią wcześniaczą ( aktualnie po laserokoagulacji) .

Różne czynniki związane z wcześniejszym urodzeniem nie pozostały obojętne dla obecnego stanu Grzesia. Chłopiec mający prawie 2 latka dobrze stabilizuje głowę w pozycji leżenia na brzuchu oraz potrafi obrócić się z pleców na brzuch. Niestety do tej pory nie może przyjąć pozycji czworaczej ,sam nie siada - ani posadzony- nie siedzi. Grześ nie przemieszcza się w żaden sposób oraz nie pionizuje się samodzielnie, ma problem z utrzymaniem równowagi.

Grzegorz uczestniczy w rehabilitacji finansowanej przez NFZ w pobliżu miejsca zamieszkania – w zależności od dostępności do 2 razy w tygodniu przez 30 minut oraz okresowo odbywa pobyt stacjonarny w Oddziale Rehabilitacyjnym. Niestety rehabilitacja ta nie jest wystarczająca, ze względu na ograniczenia czasowe i kadrowe , zdarza się że zajęcia są odwoływane lub przekładane. Staramy się w miarę możliwości finansować Grzesiowi dodatkowe zajęcia fizjoterapeutyczne, jednak koszty z tym związane przekraczają nasze możliwości finansowe .

Grześ aktualnie jest w dobrym okresie rozwojowym, zaczyna interesować się otaczającym go światem i wykazuje zwiększoną motywacje ruchu. Intensywna rehabilitacja może w znaczący sposób poprawić jego możliwości funkcjonalne w przyszłości. Grześ bardzo ładnie ćwiczy na zajęciach, chciałby pokazać że potrafi więcej lecz jego ograniczenia ruchowe nie pozwalają mu na to. Chciałby jak dzieci w jego wieku siedzieć ,bawić się, biegać. Jest mały, ale bardzo dzielnie walczy aby każdego dnia zrobić nawet najmniejszy postęp co dla jego rozwoju jest bardzo ważne.

Pomimo swoich przykrych doświadczeń i wielu ograniczeń Grzesiu jest bardzo pogodnym, radosnym i szczęśliwym dzieckiem. Uśmiech nie schodzi mu z buzi.

Grzesia czeka bardzo długa i kosztowna rehabilitacja, ale wiemy że w Naszym małym chłopczyku jest ogromna siła walki . Naszym celem jest zapewnienie Grzesiowi rehabilitacji przez najbliższe lata na którą składają się intensywne ćwiczenia ,terapia logopedyczna, zajęcia SI, zajęcia ogólnorozwojowe które nie są finansowane przez NFZ.

W związku z tym zwracamy się do Państwa o modlitwę i wsparcie finansowe, gdyż aktualne nakłady finansowe przerastają nasze możliwości. Z góry z całego serca dziękujemy za każde wsparcie.

Rodzice Grzesia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • #GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj - awatar

  #GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj

  03.07.2020
  03.07.2020

 • Piąteczka dla Grzesia ♥️ - awatar

  Piąteczka dla Grzesia ♥️

  14.11.2019
  14.11.2019

  Zdrówka

 • Grażyna Wójcik - awatar

  Grażyna Wójcik

  08.11.2019
  08.11.2019

  Wszystkiego dobrego. Dużo sił i zdrówka dla Grzesia pamietam o was również w modlitwie😘

 • Jadwiga Karpierz - awatar

  Jadwiga Karpierz

  04.11.2019
  04.11.2019

  Ciepłych dni i dobrych sukcesów zycze

 • Iza M. - awatar

  Iza M.

  03.11.2019
  03.11.2019

  Grzesiu, wracaj szybko do zdrowia!

43 930 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 340 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Wadyl - awatar

Ania Wadyl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 340

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700
Grzegorz Zurek - awatar
Grzegorz Zurek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz Zurek - awatar
Grzegorz Zurek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz Zurek - awatar
Grzegorz Zurek
10
#GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj - awatar
#GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij