Zbiórka Rehabilitacja Grzesia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Grzesia

43 230 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Wadyl - awatar

Ania Wadyl

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami 2 letniego Grzesia. Grześ Wadyl urodził się 3 listopada 2017 roku w 27 tygodniu ciąży z wagą 800 gramów. Synek w związku z wcześniactwem borykał się z szeregiem problemów m.in. dysplazja oskrzelowo-płucną, retinopatią wcześniaczą ( aktualnie po laserokoagulacji) .

Różne czynniki związane z wcześniejszym urodzeniem nie pozostały obojętne dla obecnego stanu Grzesia. Chłopiec mający prawie 2 latka dobrze stabilizuje głowę w pozycji leżenia na brzuchu oraz potrafi obrócić się z pleców na brzuch. Niestety do tej pory nie może przyjąć pozycji czworaczej ,sam nie siada - ani posadzony- nie siedzi. Grześ nie przemieszcza się w żaden sposób oraz nie pionizuje się samodzielnie, ma problem z utrzymaniem równowagi.

Grzegorz uczestniczy w rehabilitacji finansowanej przez NFZ w pobliżu miejsca zamieszkania – w zależności od dostępności do 2 razy w tygodniu przez 30 minut oraz okresowo odbywa pobyt stacjonarny w Oddziale Rehabilitacyjnym. Niestety rehabilitacja ta nie jest wystarczająca, ze względu na ograniczenia czasowe i kadrowe , zdarza się że zajęcia są odwoływane lub przekładane. Staramy się w miarę możliwości finansować Grzesiowi dodatkowe zajęcia fizjoterapeutyczne, jednak koszty z tym związane przekraczają nasze możliwości finansowe .

Grześ aktualnie jest w dobrym okresie rozwojowym, zaczyna interesować się otaczającym go światem i wykazuje zwiększoną motywacje ruchu. Intensywna rehabilitacja może w znaczący sposób poprawić jego możliwości funkcjonalne w przyszłości. Grześ bardzo ładnie ćwiczy na zajęciach, chciałby pokazać że potrafi więcej lecz jego ograniczenia ruchowe nie pozwalają mu na to. Chciałby jak dzieci w jego wieku siedzieć ,bawić się, biegać. Jest mały, ale bardzo dzielnie walczy aby każdego dnia zrobić nawet najmniejszy postęp co dla jego rozwoju jest bardzo ważne.

Pomimo swoich przykrych doświadczeń i wielu ograniczeń Grzesiu jest bardzo pogodnym, radosnym i szczęśliwym dzieckiem. Uśmiech nie schodzi mu z buzi.

Grzesia czeka bardzo długa i kosztowna rehabilitacja, ale wiemy że w Naszym małym chłopczyku jest ogromna siła walki . Naszym celem jest zapewnienie Grzesiowi rehabilitacji przez najbliższe lata na którą składają się intensywne ćwiczenia ,terapia logopedyczna, zajęcia SI, zajęcia ogólnorozwojowe które nie są finansowane przez NFZ.

W związku z tym zwracamy się do Państwa o modlitwę i wsparcie finansowe, gdyż aktualne nakłady finansowe przerastają nasze możliwości. Z góry z całego serca dziękujemy za każde wsparcie.

Rodzice Grzesia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • #GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj - awatar

  #GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj

  03.07.2020
  03.07.2020

 • Piąteczka dla Grzesia ♥️ - awatar

  Piąteczka dla Grzesia ♥️

  14.11.2019
  14.11.2019

  Zdrówka

 • Grażyna Wójcik - awatar

  Grażyna Wójcik

  08.11.2019
  08.11.2019

  Wszystkiego dobrego. Dużo sił i zdrówka dla Grzesia pamietam o was również w modlitwie😘

 • Jadwiga Karpierz - awatar

  Jadwiga Karpierz

  04.11.2019
  04.11.2019

  Ciepłych dni i dobrych sukcesów zycze

 • Iza M. - awatar

  Iza M.

  03.11.2019
  03.11.2019

  Grzesiu, wracaj szybko do zdrowia!

43 230 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Wadyl - awatar

Ania Wadyl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 339

Grzegorz Zurek - awatar
Grzegorz Zurek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz Zurek - awatar
Grzegorz Zurek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz Zurek - awatar
Grzegorz Zurek
10
#GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj - awatar
#GaszynChellenge Sołtys i Rada Sołecka z Kasiny Wielkiejj
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kamila Górecka - awatar
Kamila Górecka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij