Zbiórka Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka

Zbiórka Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka - zdjęcie główne

Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka

1 731 zł z 230 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Jola Żmija - awatar

Jola Żmija

Organizator zbiórki

To  pięknie móc przyjąć i obdarzyć miłością , dać bezpieczeństwo dziecku, które z różnych powodów nie może pozostać z rodzicami biologicznymi. Rodzinne Domy Dziecka są bardzo potrzebne, ponieważ dzieci odrzucone przez rodziców czują się tam bezpiecznie, a przede wszystkim kochane.  I  taki własnie dom stworzyli Państwo Dorota i Damian Wasiak. Prowadzą oni Rodzinny Dom Dziecka, w którym obecnie przebywa ośmioro dzieci.Na początku 2018 r. Państwo Wasiak podjęli decyzję o przeprowadzce z Łodzi w rodzinne strony Pani Doroty (bodżcem była tragiczna śmierć jej brata).Nie była to łatwa decyzja, Chcąc sie przeprowadzić , musieli znależć odpowiednie lokum dla dzieci.Państwo Wasiak znależli dom w Suchej Beskidzkiej, który wynajęli i wyremontowali. Niestety , mogą go jeszcze wynajmować do końca lipca 2019 r. - a 1 sierpnia muszą go kupić. Wpłacili już 25 tys. zł - ale żeby dom był ich własnością potrzebują jeszcze 230. 000 tys. zł. Pieniądze są potrzebne nie tylko żeby nie stracić domu ale przede wszystkim żeby nie stracić dzieci. Rodzina prosi o wsparcie w miarę możliwości. Pomóżmy Państwu Wasiak utrzymać Rodzinny Dom Dziecka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 731 zł z 230 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Jola Żmija - awatar

Jola Żmija

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz Stanowski - awatar
Mateusz Stanowski
1
Zbiórka 17.03 - awatar
Zbiórka 17.03
100
Renata - awatar
Renata
50
anonimowy - awatar
anonimowy
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Wrotniak - awatar
Ewa Wrotniak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata BG - awatar
Beata BG
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij