Zbiórka Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka - zdjęcie główne

Pomoc dla Rodzinnego DomuDziecka

1 731 zł  z 230 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jola Żmija - awatar

Jola Żmija

Organizator zbiórki

To  pięknie móc przyjąć i obdarzyć miłością , dać bezpieczeństwo dziecku, które z różnych powodów nie może pozostać z rodzicami biologicznymi. Rodzinne Domy Dziecka są bardzo potrzebne, ponieważ dzieci odrzucone przez rodziców czują się tam bezpiecznie, a przede wszystkim kochane.  I  taki własnie dom stworzyli Państwo Dorota i Damian Wasiak. Prowadzą oni Rodzinny Dom Dziecka, w którym obecnie przebywa ośmioro dzieci.Na początku 2018 r. Państwo Wasiak podjęli decyzję o przeprowadzce z Łodzi w rodzinne strony Pani Doroty (bodżcem była tragiczna śmierć jej brata).Nie była to łatwa decyzja, Chcąc sie przeprowadzić , musieli znależć odpowiednie lokum dla dzieci.Państwo Wasiak znależli dom w Suchej Beskidzkiej, który wynajęli i wyremontowali. Niestety , mogą go jeszcze wynajmować do końca lipca 2019 r. - a 1 sierpnia muszą go kupić. Wpłacili już 25 tys. zł - ale żeby dom był ich własnością potrzebują jeszcze 230. 000 tys. zł. Pieniądze są potrzebne nie tylko żeby nie stracić domu ale przede wszystkim żeby nie stracić dzieci. Rodzina prosi o wsparcie w miarę możliwości. Pomóżmy Państwu Wasiak utrzymać Rodzinny Dom Dziecka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 731 zł  z 230 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jola Żmija - awatar

Jola Żmija

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz Stanowski - awatar
Mateusz Stanowski
1
Zbiórka 17.03 - awatar
Zbiórka 17.03
100
Renata - awatar
Renata
50
anonimowy - awatar
anonimowy
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Wrotniak - awatar
Ewa Wrotniak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata BG - awatar
Beata BG
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij