Zbiórka Rehabilitacja Gucia - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Gucia

Zbiórka Rehabilitacja Gucia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Gucia

216 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Sikora - awatar

Aneta Sikora

Organizator zbiórki

Gucio i jego siostra Maja. Razem ich przygarnęłam z wiejskiego podwórka.

Gucio po pierwszej operacji: staw biodrowy zwichnięty, doczaszkowo, dogrzbietowo. Wykonano amputację główki i szyjki kości udowej- 14.03.2018

Druga operacja: stabilizacja zwichnięcia rzepki 4 stopnia-10.05.2018

Gucio w trakcie rehabilitacji-masaż mięśniowo-powięziowy.

Oprócz tego Gucio w ramach rehabilitacji ma laseroterapię, bieżnię wodną, pole magnetyczne.

Do chwili obecnej leczenie kosztowało mnie 3100zł, a nie jest to jeszcze koniec bo rehabilitacja trwa nadal. W połowie lipca Gucio będzie miał wyjęte dwa gwoździe z kolana. W sierpniu będzie miał operację drugiego biodra, co wiąże się z kosztami i kolejną rehabilitacją.

Gdyby Gucio został na wsi w której się urodził już by nie żył. Ze względu na wrodzoną wadę obydwu bioder nie może skakać i w pełni sprawnie biegać. Zostałby posiłkiem jakiegoś drapieżnika. 

Niestety moje możliwości finansowe już się kończą. Bardzo proszę o każdą złotówkę by dalsze życie Gucia było pozbawione bólu.

Gucio Maja i moi synowie :)

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Aneta Sikora - awatar

    Aneta Sikora

    27.07.18
    27.07.18

    Gucio nareszcie ma wyjęte gwoździe z kolana. Długo to trwało ale najważniejsze, ze wszystko ładnie się zrosło. Za tydzień wracamy na rehabilitacje jak będą zdjęte szwy. Jesteśmy coraz bliżej wyleczenia pierwszej łapki. Prosimy o każdą złotówkę, ponieważ koszty przekroczyły już 4 tys. i nie dajemy najnormalniej rady. Dziękujemy z całego serca za dotychczasowa pomoc.

216 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Sikora - awatar

Aneta Sikora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
weronika guzik - awatar
weronika guzik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tadeusz Dens - awatar
Tadeusz Dens
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij