Zbiórka Rehabilitacja Gucia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Gucia

216 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Sikora - awatar

Aneta Sikora

Organizator zbiórki

Gucio i jego siostra Maja. Razem ich przygarnęłam z wiejskiego podwórka.

Gucio po pierwszej operacji: staw biodrowy zwichnięty, doczaszkowo, dogrzbietowo. Wykonano amputację główki i szyjki kości udowej- 14.03.2018

Druga operacja: stabilizacja zwichnięcia rzepki 4 stopnia-10.05.2018

Gucio w trakcie rehabilitacji-masaż mięśniowo-powięziowy.

Oprócz tego Gucio w ramach rehabilitacji ma laseroterapię, bieżnię wodną, pole magnetyczne.

Do chwili obecnej leczenie kosztowało mnie 3100zł, a nie jest to jeszcze koniec bo rehabilitacja trwa nadal. W połowie lipca Gucio będzie miał wyjęte dwa gwoździe z kolana. W sierpniu będzie miał operację drugiego biodra, co wiąże się z kosztami i kolejną rehabilitacją.

Gdyby Gucio został na wsi w której się urodził już by nie żył. Ze względu na wrodzoną wadę obydwu bioder nie może skakać i w pełni sprawnie biegać. Zostałby posiłkiem jakiegoś drapieżnika. 

Niestety moje możliwości finansowe już się kończą. Bardzo proszę o każdą złotówkę by dalsze życie Gucia było pozbawione bólu.

Gucio Maja i moi synowie :)

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Aneta Sikora - awatar

    Aneta Sikora

    27.07.2018
    27.07.2018

    Gucio nareszcie ma wyjęte gwoździe z kolana. Długo to trwało ale najważniejsze, ze wszystko ładnie się zrosło. Za tydzień wracamy na rehabilitacje jak będą zdjęte szwy. Jesteśmy coraz bliżej wyleczenia pierwszej łapki. Prosimy o każdą złotówkę, ponieważ koszty przekroczyły już 4 tys. i nie dajemy najnormalniej rady. Dziękujemy z całego serca za dotychczasowa pomoc.

216 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Sikora - awatar

Aneta Sikora

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
weronika guzik - awatar
weronika guzik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tadeusz Dens - awatar
Tadeusz Dens
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij