Zbiórka Pomagamy Wszystkim Potrzebującym - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Wszystkim Potrzebującym Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomagamy Wszystkim Potrzebującym - zdjęcie główne

Pomagamy Wszystkim Potrzebującym

2 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kocham Pomagać - awatar

Kocham Pomagać

Organizator zbiórki

Witam, zbieramy pieniądze na paczki dla najbardziej potrzebujących osób dzieci, dorośli starsze osoby to nie ważne jeśli potrzebna jest pomoc zawsze z przyjemnością pomożemy.

Zbieram ponieważ przykro mi patrzeć na potrzebujące osoby, którym nie mogę pomóc tak jak bym chciał, nie mówię tu o bułce czy chlebie lecz np. Ciuchy, koce, jedzenie i najpotrzebniejsze rzecz czyli takie większe paczki.

Również chciałbym tym osobom kupić jakiś  mały piecyk gazowy do ogrzewania ciała lub przenośną małą kuchenkę gazową. 


Z Góry Dziękuje Serdecznie za każdy grosz czy złotówkę. :) 


English version:


Hello, collect money for the parcels to the most needy people poland, adults older person to does not matter if you need HELP IS ALWAYS oo happy to assist you.

I collect because I am sorry to look at the need of the person in whom I can not help that as I wanted to, I'm not talking about a bun OR bread but for example. The clothes, blankets, food and the most essential thing that is SUCH larger package.

Also, I would like these people, buy some small gas stove to warm your body OR Small portable gas stove.We thank you in advance for every penny OR penny. :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kocham Pomagać - awatar

Kocham Pomagać

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Bartłomiej Wojturski - awatar
Bartłomiej Wojturski
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij