
Ciężko być obojętnym na prośbę o pomoc dla najmłodszych "szkolniaków"
Wiem że odległość od Nas jest większa niż parę km ale ta prośba mnie poruszyła i postanowiłem pomóc 🔥 list od Pani dyrektor szkoły najmłodszych uczniów mnie urzekł ... W tym liście jest tylko parę rzeczy których im naprawdę brakuje ale wiem z rozmowy ze tych rzeczy jest dużo więcej ! Brakuje papieru toaletowego , brakuje kredek czy kartek papieru ... Zróbmy coś fajnego dla tych maluchów i dajmy im coś co każda szkoła poczatkowa mieć powinna 🔥
Kochani jeżeli macie coś w domu co jest na liście lub możecie kupić i podarować szkole możecie wysyłać na mój adres gdzie będzie zbiórka rzeczy prowadzona ( oczywiście systematycznie będę dodawał zdjęcie tych rzeczy i pisał co już jest ) dołączam list że szkoły ogólnie jest tam 18 dzieci i doposażenie szkoły jest naprawdę na najniższym poziomie ... Prosimy o każdą pomoc osób prywatnych i instytucji , każde wsparcie każdy zakup jest ważny 🔥Sytuacja jest bardzo bardzo zła a wiadomo nauka nie idzie w las !
Każda wpłata jest bardzo ważna oczywiście na koniec będzie udostępnimy paragon z zakupów :)
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!