Zbiórka Gwiazdka walczy o zdrowie - miniaturka zdjęcia

Gwiazdka walczy o zdrowie

Zbiórka Gwiazdka walczy o zdrowie - zdjęcie główne

Gwiazdka walczy o zdrowie

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

Małgorzata margo Jastrzębska

Organizator zbiórki

Kotka Gwiazdka walczy o zdrowie

6,5letnia kotka, która po 3 zwrotach do schroniska trafiła do Domu tymczasowego. Był 28 luty. Dramatyczny telefon wolanturiszki Grupy Pomocy Kotom MRAU nie dał DT wyboru. Zapalenie pęcherza i kamienie okazały się nie być jej największym problemem...

U Gwiazdki wykryto pourazowe pęknięcie podniebienia. Kotka miała ponad centymetrową szparę na pograniczu tkanki miękiej i twardej. Zespół lekarzy wraz  z opiekunką natychmiast podjęli starania, by ją wyleczyć. Kolejne operacje podniebienia nie przynosiły oczekiwanych efektów. Po czterech już zabiegach pozostała 1mm szpara.

Ten defekt nie tylko przeszkadza kotce w jedzeniu i piciu, ale też spowodował poważne problemy neurologiczne. Rozwijające się bakterie doprowadziły do ropnego zapalenia zatok, z którego rozwinął się zespół przedsionkowy.

Zdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowie

Co dalej?

Aktualnie Gwiazdka jest w trakcie leczenia sterydami. Konieczne jest poddanie jej głowy badaniu tomografem komputerowym. W przyszłości czeka ją leczenie silnym antybiotykiem, by wyleczyć zatoki przed kolejną plastyką podniebienia.

Walka o jej zdrowie, a teraz już wręcz życie pochłonęła do tej pory ponad 4200,00 pln
TK wyniesie nas 600,00 pln Do tego dochodzi codzienne podawanie sterydu, kroplówek oraz leków przeciwwymiotnych i osłonowych.

Ponieważ zastosowane do tej pory antybiotyki nie pomogły, musimy powtórzyć posiew z inną paletą leków.

Zdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowie

Pomóż Gwiazdce wrócić do zdrowia!

Na co zbieram potrzebne środki dla Gwiazdki?

Badanie TK to koszt 600,00 pln
Posiew wydzieliny z nosa z antybiogramem 60,00 pln
Kosztów leczenia nie sposób w tej chwili oszacować, może to być 300 a nawet 500 pln
W przyszłości czeka Gwiazdkę kolejna już plastyka podniebienia, której koszt to 400,00 pln

Bardzo proszę o pomoc w leczeniu Gwiazdki!

Zdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

  JESTEM ZDROWA! No prawie...

  22.09.16
  22.09.16

  Gwiazdka odżyła po ostatniej, w pełni udanej operacji, która została przeprowadzona w lutym br. Niestety wieloletnie kłopoty z piciem, odwodnienie organizmu, zrobiły swoje. Kicia cierpi na przewlekłą niewydolność nerek. Jest w dobrej formie dzięki diecie, lekarstwom i systematycznym kontrolom weterynaryjnym - co miesiąc ma badany mocz i profil nerkowy z krwi. Jednak czuje się zdecydowanie lepiej a zoperowane podniebienie pozwala leczyć ją skuteczniej niż kiedy było uszkodzone. Bardzo, ogromnie dziękuję za pomoc wszystkim Państwu! Zapraszam tez do śledzenia dalszych losów Gwiazdeczki tutaj: https://www.facebook.com/Markotki-837369116392425/

  Zdjęcie aktualizacji 1 345

Komentarze


 • Michał - awatar

  Michał

  18.02.16
  18.02.16

  Gwiazdko, nie daj się!

  • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

   Małgorzata margo Jastrzębska - Organizator zbiórki

   22.09.16
   22.09.16

   No i posłuchała i się nie dała :) Ostatnia operacja miała miejsce w lutym br. Dzięki takim ludziom, jak Pan zwykły, bury, podkrzakowy kot dostał nowe, lepsze życie. Żadne słowa nie oddadzą wzruszenia i wdzięczności, jakie czuję!!!!

 • Emilia - awatar

  Emilia

  04.09.15
  04.09.15

  Uda się Gwiazdko :)

  • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

   Małgorzata margo Jastrzębska - Organizator zbiórki

   04.09.15
   04.09.15

   Też w to wierzę :) Dzięki takim ludziom jak Pani :)

 • Pazuzu - awatar

  Pazuzu

  04.09.15
  04.09.15

  Zdrowiej Maleńka!

  • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

   Małgorzata margo Jastrzębska - Organizator zbiórki

   04.09.15
   04.09.15

   Ogromnie dziękuję!

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

Małgorzata margo Jastrzębska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Michał - awatar
Michał
160
Dorota - awatar
Dorota
20
Krzysztof - awatar
Krzysztof
50
Anna - awatar
Anna
30
Ewa - awatar
Ewa
10
Justyna - awatar
Justyna
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Weronika - awatar
Weronika
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Estera - awatar
Estera
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij