Zbiórka Gwiazdka walczy o zdrowie - zdjęcie główne

Gwiazdka walczy o zdrowie

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

Małgorzata margo Jastrzębska

Organizator zbiórki

Kotka Gwiazdka walczy o zdrowie

6,5letnia kotka, która po 3 zwrotach do schroniska trafiła do Domu tymczasowego. Był 28 luty. Dramatyczny telefon wolanturiszki Grupy Pomocy Kotom MRAU nie dał DT wyboru. Zapalenie pęcherza i kamienie okazały się nie być jej największym problemem...

U Gwiazdki wykryto pourazowe pęknięcie podniebienia. Kotka miała ponad centymetrową szparę na pograniczu tkanki miękiej i twardej. Zespół lekarzy wraz  z opiekunką natychmiast podjęli starania, by ją wyleczyć. Kolejne operacje podniebienia nie przynosiły oczekiwanych efektów. Po czterech już zabiegach pozostała 1mm szpara.

Ten defekt nie tylko przeszkadza kotce w jedzeniu i piciu, ale też spowodował poważne problemy neurologiczne. Rozwijające się bakterie doprowadziły do ropnego zapalenia zatok, z którego rozwinął się zespół przedsionkowy.

Zdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowie

Co dalej?

Aktualnie Gwiazdka jest w trakcie leczenia sterydami. Konieczne jest poddanie jej głowy badaniu tomografem komputerowym. W przyszłości czeka ją leczenie silnym antybiotykiem, by wyleczyć zatoki przed kolejną plastyką podniebienia.

Walka o jej zdrowie, a teraz już wręcz życie pochłonęła do tej pory ponad 4200,00 pln
TK wyniesie nas 600,00 pln Do tego dochodzi codzienne podawanie sterydu, kroplówek oraz leków przeciwwymiotnych i osłonowych.

Ponieważ zastosowane do tej pory antybiotyki nie pomogły, musimy powtórzyć posiew z inną paletą leków.

Zdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowie

Pomóż Gwiazdce wrócić do zdrowia!

Na co zbieram potrzebne środki dla Gwiazdki?

Badanie TK to koszt 600,00 pln
Posiew wydzieliny z nosa z antybiogramem 60,00 pln
Kosztów leczenia nie sposób w tej chwili oszacować, może to być 300 a nawet 500 pln
W przyszłości czeka Gwiazdkę kolejna już plastyka podniebienia, której koszt to 400,00 pln

Bardzo proszę o pomoc w leczeniu Gwiazdki!

Zdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Gwiazdka walczy o zdrowie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

  JESTEM ZDROWA! No prawie...

  22.09.2016
  22.09.2016

  Gwiazdka odżyła po ostatniej, w pełni udanej operacji, która została przeprowadzona w lutym br.
  Niestety wieloletnie kłopoty z piciem, odwodnienie organizmu, zrobiły swoje. Kicia cierpi na przewlekłą niewydolność nerek. Jest w dobrej formie dzięki diecie, lekarstwom i systematycznym kontrolom weterynaryjnym - co miesiąc ma badany mocz i profil nerkowy z krwi.
  Jednak czuje się zdecydowanie lepiej a zoperowane podniebienie pozwala leczyć ją skuteczniej niż kiedy było uszkodzone.
  Bardzo, ogromnie dziękuję za pomoc wszystkim Państwu!
  Zapraszam tez do śledzenia dalszych losów Gwiazdeczki tutaj:
  https://www.facebook.com/Markotki-837369116392425/

  Zdjęcie aktualizacji 1 345

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Michał - awatar

  Michał

  18.02.2016
  18.02.2016

  Gwiazdko, nie daj się!

  • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

   Małgorzata margo Jastrzębska - Organizator zbiórki

   22.09.2016
   22.09.2016

   No i posłuchała i się nie dała :) Ostatnia operacja miała miejsce w lutym br. Dzięki takim ludziom, jak Pan zwykły, bury, podkrzakowy kot dostał nowe, lepsze życie. Żadne słowa nie oddadzą wzruszenia i wdzięczności, jakie czuję!!!!

 • Emilia - awatar

  Emilia

  04.09.2015
  04.09.2015

  Uda się Gwiazdko :)

  • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

   Małgorzata margo Jastrzębska - Organizator zbiórki

   04.09.2015
   04.09.2015

   Też w to wierzę :) Dzięki takim ludziom jak Pani :)

 • Pazuzu - awatar

  Pazuzu

  04.09.2015
  04.09.2015

  Zdrowiej Maleńka!

  • Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

   Małgorzata margo Jastrzębska - Organizator zbiórki

   04.09.2015
   04.09.2015

   Ogromnie dziękuję!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata margo Jastrzębska - awatar

Małgorzata margo Jastrzębska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Michał - awatar
Michał
160
Dorota - awatar
Dorota
20
Krzysztof - awatar
Krzysztof
50
Anna - awatar
Anna
30
Ewa - awatar
Ewa
10
Justyna - awatar
Justyna
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Weronika - awatar
Weronika
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Estera - awatar
Estera
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij