Zbiórka Dron dla Ukrainy z termowizja - miniaturka zdjęcia

Dron dla Ukrainy z termowizja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dron dla Ukrainy z termowizja - zdjęcie główne

Dron dla Ukrainy z termowizja

120 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Taras Ulitovskiy - awatar

Taras Ulitovskiy

Organizator zbiórki

Jestem obywatelem z Ukrainy! Dron potrzebny, żeby nie dać cicho napaść na nas wojska  dywersyjnym Rosji. U nas idzie wojna i my wy gramy na 100%, tylko nam potrzebna pomoc. Dane drony Ubezpieczenia życie  ludzi i dzieci. Ja nie kupuje dla zabawy ! W nocy co dzień my mamy dywersantów i my ich nie możemy  złapać, bo oni chowają w lasę, oni pomagają dla rosyjskich bomb padać w miejsca, który oni oznaczyli. Od każdego, kto mają 1 zł może ubezpieczyć  życie ludzi. Kto może,  darować taki dron to proszę kontaktować przez mail. [email protected].  Dron jest drogi, ale on ma chiche robotę i duży zasięg + w nocy dobrze widze

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Taras Ulitovskiy - awatar

Taras Ulitovskiy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Bogdan - awatar
Bogdan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Taras Ulitovskiy - awatar
Taras Ulitovskiy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij