Zbiórka Zbiórka dla Adama - Gymkhana - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Adama - Gymkhana Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka dla Adama - Gymkhana

1 130 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Powyższa zbiórka ma na celu pomoc finansową dla Adama, który przez zrządzenie losu stracił część sprzętu. Niestety nie udało mu się go zabezpieczyć przed kataklizmem który nadciągnął, nikt pewnie nie spodziewał się, że żywioł zrobi aż takie spustoszenie. Byliśmy bardzo zadowoleni z roboty jaką wykonał na zawodach, a na prawdę była na wysokim poziomie, do czasu aż wszystkich nie zgasiła potężna ulewa. Wierzymy również że incydent ten nauczy wszystkich pokory do pogody i jej nieobliczalnych efektów. Co prawda my również potraciliśmy namioty, ale w całym tym nieszczęściu finansowym najważniejsze że nikomu nic się nie stało, z czego się bardzo cieszymy.
 Mamy nadzieje również że wrócimy za rok z jeszcze większą dozą energii i w końcu zrobimy imprezę w pięknych warunkach pogodowych bo w tym roku tylko ich zabrakło ! na razie pogoda :2 Kraków :0 :P

Prosimy więc o wpłaty kto ile może w ramach dobrowolnej zbiórki. Wierzymy że zbierzemy to szybciej niż ostatnia burza :-) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 130 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Grzegorz Koniecny - awatar
Grzegorz Koniecny
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Aleksei - awatar
Aleksei
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemysław Godłów - awatar
Przemysław Godłów
50
krzychosz - awatar
krzychosz
20
Chomik - awatar
Chomik
100
Poznańskie Kucyki - awatar
Poznańskie Kucyki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anka - awatar
Anka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij