Zbiórka Zawody Gymhana Kraków - 2 czer - miniaturka zdjęcia

Zawody Gymhana Kraków - 2 czer

Witaj w Naszej grupie!

 Założyliśmy ją w celu zebrania ludzi ,którzy tak jak My pragną poszerzać Swoją wiedzę na temat prowadzenia motocykla przy większych i mniejszych prędkościach.Chcemy Naszą postawą udowadniać ludziom,że tak naprawdę zrobione kilometry nie są do końca wyznacznikiem zdobytego doświadczenia i umiejętności. Naszym celem jest zmiana myślenia osób,którym wydaje się,że wszystko potrafią.Każdego kto chce: spróbować Swoich sił , doskonalić umiejętności jazdy technicznej ,przekonać się ,że tak naprawdę jest tylko miSZCZem prostej lub poznać mega pozytywnie zwariowanych ludzi - zapraszamy na treningi !Strona powstała z myślą aby promować w naszych rejonach wspaniały sport którym jest Gymkhana, jak i również udostępniać wam informacje o okolicznych imprezach.Jeżeli chcesz do nas dołączyć polub stronę, napisz coś o sobie, czym jeździsz kiedy możesz trenować. Wpadnij również na któryś trening a być może odkryjesz jak i my zamiłowanie do tego sportu!

Trenujemy przeważnie co weekend w ramach dostępnego czasu i środków pogodowych przeważnie w Krakowie jak i okolicach. u nas zawsze możesz liczyć na porady zupełnie za darmo!.

 Oglądaj nas na Youtube 

 Pozdrawiamy, ekipa Gymkhana Kraków

Powyższa zbiórka ma na celu pomoc finansową w organizacji zawodów 2 czerwca 2018 roku. Aktualnie w zawody wkładamy własne siły i środki jak i kwoty pozyskiwane od sponsorów. Im więcej uda nam się zebrać tym więcej atrakcji czeka was przy najbliższym wydarzeniu!. Powoli zaczynamy się rozwijać ale ciągle borykamy się z brakiem materiałów niezbędnych do prowadzenia treningów, zawodów i imprez. 


Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij