Zbiórka Zbiórka dla Adama - Gymkhana - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Adama - Gymkhana Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka dla Adama - Gymkhana

1 130 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Powyższa zbiórka ma na celu pomoc finansową dla Adama, który przez zrządzenie losu stracił część sprzętu. Niestety nie udało mu się go zabezpieczyć przed kataklizmem który nadciągnął, nikt pewnie nie spodziewał się, że żywioł zrobi aż takie spustoszenie. Byliśmy bardzo zadowoleni z roboty jaką wykonał na zawodach, a na prawdę była na wysokim poziomie, do czasu aż wszystkich nie zgasiła potężna ulewa. Wierzymy również że incydent ten nauczy wszystkich pokory do pogody i jej nieobliczalnych efektów. Co prawda my również potraciliśmy namioty, ale w całym tym nieszczęściu finansowym najważniejsze że nikomu nic się nie stało, z czego się bardzo cieszymy.
 Mamy nadzieje również że wrócimy za rok z jeszcze większą dozą energii i w końcu zrobimy imprezę w pięknych warunkach pogodowych bo w tym roku tylko ich zabrakło ! na razie pogoda :2 Kraków :0 :P

Prosimy więc o wpłaty kto ile może w ramach dobrowolnej zbiórki. Wierzymy że zbierzemy to szybciej niż ostatnia burza :-) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 130 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Grzegorz Koniecny - awatar
Grzegorz Koniecny
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Aleksei - awatar
Aleksei
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemysław Godłów - awatar
Przemysław Godłów
50
krzychosz - awatar
krzychosz
20
Chomik - awatar
Chomik
100
Poznańskie Kucyki - awatar
Poznańskie Kucyki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anka - awatar
Anka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij