Zbiórka Wyjazd na zawody Pucharu Świata. - miniaturka zdjęcia

Wyjazd na zawody Pucharu Świata. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyjazd na zawody Pucharu Świata. - zdjęcie główne

Wyjazd na zawody Pucharu Świata.

46 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Stefaniak - awatar

Dariusz Stefaniak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich.

Nazywam się ADAM STEFANIAK mam 16 lat . Posiadam II DAN w TAEKWON-DO ITF.

Jestem reprezentantem Kadry Juniorów Polski (2017-2018). Dwukrotnie zdobyłem brąz w walkach na Pucharze Polski (2016,2017), na zawodach MAZOVIA MASTERS CUP 2016 zdobyłem brązowy medal w walkach , a w 2017 zdobyłem złoty medal w układach i w walkach oraz tytuł najlepszego zawodnika. Jestem wicemistrzem Polski Juniorów w walkach, II wicemistrzem Polski Juniorów w technikach specjalnych oraz w układach (rok 2017) . Zobyłem złoty medal na Pucharze Świata w technikach specjalnych (2016) oraz złoty medal na Pucharze Europy w walkach (2017). Obecnie zbieram fundusze na wyjazd na Puchar Świata do AUSTRALII .Zebrane środki zostaną przeznaczone na przelot w obie strony, zakwaterowanie,ubezpieczenie,wyżywienie oraz opłatę startową w zawodach.

Jeżeli nie zbiorę odpowiedniej kwoty, zebrane fundusze przeznaczę na zawody Pucharu Europy w Rumunii.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Stefaniak - awatar

  Dariusz Stefaniak

  27.02.2018
  27.02.2018

  Mistrz Jerzy Jedut poprawia moje błędy w układach

  Zdjęcie aktualizacji 12 551

46 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Stefaniak - awatar

Dariusz Stefaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Pocieszka i Gumówka - awatar
Pocieszka i Gumówka
26
Dariusz Stefaniak - awatar
Dariusz Stefaniak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij