Zbiórka Psychologia dla pomagających - miniaturka zdjęcia

Psychologia dla pomagających

Psychologia dla pomagających

50 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

W zdecydowanej większości działania wspierające ukierunkowane są na odbiorcę, czyli osoby zależne. Także wsparcie dla osób z nimi pracujących ukierunkowane jest na wsparcie w realizacji ich działań pomocowych. Praktycznie zupełnie pominięty jest aspekt wsparcia dla samych osób wspierających, które w swojej pracy praktycznie codziennie stykają się z trudnymi sytuacjami, związanymi z różnymi stanami zagrożenia życia lub zdrowia swoich podopiecznych. Prowadzi to do zobojętnienia i wypalenia zawodowego, co jest bardzo niebezpieczne w tak odpowiedzialnym zawodzie, jakim jest wspieranie osób zależnych. Wsparcie psychologiczne pozwala, dzięki pracy z terapeutą lub z pomocą narzędzi przez niego wdrożonych, reagować i rozwiązywać trudne sytuacje w pracy w trybie ciągłym, co zapobiega „zabieraniu”problemów do domu i obarczania nimi bliskich. Jest to bardzo ważne zarówno dla rodzin osób pracujących z osobami zależnymi, jak i ich podopiecznych, gdyż wypalenie zawodowe, obojętność mogą skutkować negatywnymi reakcjami i w dłuższym czasie uniemożliwić wręcz wykonywanie tego zawodu.

Postanowiłam w ramach naszej fundacji wdrożyć program wsparcia psychologicznego. Obecnie trwa pilotaż, pracujemy z dwiema grupami terapeutów i rozpoczynamy tworzenie platformy internetowej oraz systemu wsparcia on-line, które mają dać możliwość korzystać z wypracowanych narzędzi w każdym regionie kraju i w każdym momencie, kiedy taka pomoc jest potrzebna.

Chcę Was prosić o wsparcie we wdrażaniu tego projektu. Ponieśliśmy już spore koszty, by go zacząć wdrażać, min sfinansowaliśmy nagranie filmu wideo.

Wierzymy, że z narzędzi, które tworzymy, korzystać będą strażacy, pielęgniarki, ratownicy, położne, pracownicy socjalni, terapeuci zajęciowi, opiekunki i opiekunowie

Z góry dziękujemy za waszą pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Szymkowiak - awatar

  Anna Szymkowiak

  27.07.19
  27.07.19

  Już w sierpniu zaczynamy wdrażać platformę internetową, dzięki której będziemy mogli wspierać osoby zawodowo wspierające inne osoby w każdym regionie kraju. Będziemy też mogli wspierać i szkolić terapeutów zainteresowanych korzystaniem z naszych narzędzi w swojej praktyce, w ramach której będą wspierać osoby w zawodach pomocowych. program ten wdrażać będziemy w oparciu o sprawdzony i działający system w Irlandii, do którego dostęp uzyskaliśmy dzięki wsparciu w ramach programu WzmocniONE Jednak bez środków finansowych będzie to trudny i długotrwały proces, dlatego stworzyliśmy zbiórkę. Jeśli podoba się Wam to, co robimy, to macie możliwość wyrazić to poprzez wpłatę, poprzez udostępnianie, zapraszanie. Każdy gest wsparcia z waszej strony będzie dla nas dowodem na to, że wspieracie to, co chcemy stworzyć :-)

  Zdjęcie aktualizacji 34 886

50 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monika W - awatar
Monika W
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij