Zbiórka Psychologia dla pomagających - miniaturka zdjęcia

Psychologia dla pomagających Jak założyć taką zbiórkę?

Psychologia dla pomagających

50 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

W zdecydowanej większości działania wspierające ukierunkowane są na odbiorcę, czyli osoby zależne. Także wsparcie dla osób z nimi pracujących ukierunkowane jest na wsparcie w realizacji ich działań pomocowych. Praktycznie zupełnie pominięty jest aspekt wsparcia dla samych osób wspierających, które w swojej pracy praktycznie codziennie stykają się z trudnymi sytuacjami, związanymi z różnymi stanami zagrożenia życia lub zdrowia swoich podopiecznych. Prowadzi to do zobojętnienia i wypalenia zawodowego, co jest bardzo niebezpieczne w tak odpowiedzialnym zawodzie, jakim jest wspieranie osób zależnych. Wsparcie psychologiczne pozwala, dzięki pracy z terapeutą lub z pomocą narzędzi przez niego wdrożonych, reagować i rozwiązywać trudne sytuacje w pracy w trybie ciągłym, co zapobiega „zabieraniu”problemów do domu i obarczania nimi bliskich. Jest to bardzo ważne zarówno dla rodzin osób pracujących z osobami zależnymi, jak i ich podopiecznych, gdyż wypalenie zawodowe, obojętność mogą skutkować negatywnymi reakcjami i w dłuższym czasie uniemożliwić wręcz wykonywanie tego zawodu.

Postanowiłam w ramach naszej fundacji wdrożyć program wsparcia psychologicznego. Obecnie trwa pilotaż, pracujemy z dwiema grupami terapeutów i rozpoczynamy tworzenie platformy internetowej oraz systemu wsparcia on-line, które mają dać możliwość korzystać z wypracowanych narzędzi w każdym regionie kraju i w każdym momencie, kiedy taka pomoc jest potrzebna.

Chcę Was prosić o wsparcie we wdrażaniu tego projektu. Ponieśliśmy już spore koszty, by go zacząć wdrażać, min sfinansowaliśmy nagranie filmu wideo.

Wierzymy, że z narzędzi, które tworzymy, korzystać będą strażacy, pielęgniarki, ratownicy, położne, pracownicy socjalni, terapeuci zajęciowi, opiekunki i opiekunowie

Z góry dziękujemy za waszą pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Szymkowiak - awatar

  Anna Szymkowiak

  27.07.2019
  27.07.2019

  Już w sierpniu zaczynamy wdrażać platformę internetową, dzięki której będziemy mogli wspierać osoby zawodowo wspierające inne osoby w każdym regionie kraju. Będziemy też mogli wspierać i szkolić terapeutów zainteresowanych korzystaniem z naszych narzędzi w swojej praktyce, w ramach której będą wspierać osoby w zawodach pomocowych. program ten wdrażać będziemy w oparciu o sprawdzony i działający system w Irlandii, do którego dostęp uzyskaliśmy dzięki wsparciu w ramach programu WzmocniONE
  Jednak bez środków finansowych będzie to trudny i długotrwały proces, dlatego stworzyliśmy zbiórkę. Jeśli podoba się Wam to, co robimy, to macie możliwość wyrazić to poprzez wpłatę, poprzez udostępnianie, zapraszanie. Każdy gest wsparcia z waszej strony będzie dla nas dowodem na to, że wspieracie to, co chcemy stworzyć :-)

  Zdjęcie aktualizacji 34 886

50 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Szymkowiak - awatar

Anna Szymkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monika W - awatar
Monika W
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij