Zbiórka Zakup niezbędnych leków - miniaturka zdjęcia

Zakup niezbędnych leków

Zakup niezbędnych leków

1 100 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Rokicki - awatar

Mariusz Rokicki

Organizator zbiórki

Witam.

Mam na imię Mariusz, od 19 lat jestem osobą niepełnosprawną po nieszczęśliwym skoku do wody. Mieszkam w Radomiu w DPS i od lat zmagam się z chorobami i infekcjami. Miesięcznie wydatki na leki sięgają kwot około czterystu złoty pomijając wydatki na środki higieny i inne drobne sprawy. Przez dłuższy czas wspierała moje leczeni Fundacja "Niepełnosprawni Pracują" , która obecnie ma problemy z refundacją mojego leczenia, stąd moja prośba o wsparcie do każdego kto może pomóc.

Z góry dziękuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ania - awatar

    Ania

    18.02.18
    18.02.18

    Mariusz zdroweczka❤️😘

1 100 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Rokicki - awatar

Mariusz Rokicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
20
Hanna Holc - awatar
Hanna Holc
30
Anna T - awatar
Anna T
30
Mila - awatar
Mila
10
Renata - awatar
Renata
10
Wroniecki Marcin - awatar
Wroniecki Marcin
10
Hanna Holc - awatar
Hanna Holc
200
Ewelina Szumacher - awatar
Ewelina Szumacher
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij