Zbiórka Poskładajmy Frodo <3 - zdjęcie główne

Poskładajmy Frodo <3

220 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam bajke.. Ale życie ratowanych przez nas zwierząt niestety rzadko nią jest :(  To od nas zależy czy niektóre tragedie zakończą się wbrew regułom happy endem..

Poznajcie Frodo.. Nie wiemy gdzie się urodził ani gdzie spędził życie. Nie wiemy czy był pieszczony i kochany czy też wyrzucony gdzieś na poboczu przed urlopem. 

Poznaliśmy go , gdy okoliczności losu zagnały go pod koła jadącego późną porą auta. Tu większość z Was pokiwa głową myśląc ze złością o pędzącym kierowcy, który zwierzęta ma gdzieś. Nic bardziej błędnego. Są sytuacje, gdy z ciemności w światło wyskakuje raptem przerażone zwierzę. Próbujesz hamować i słyszysz bicie własnego serca.. Czujesz płynące po policzkach łzy ,gdy klęcząc w deszczu zbierasz obolałego psa z nadzieją, że żyje.. A potem pędzisz ( tak, teraz już pędzisz) na nocny dyżur kliniki weterynaryjnej, by ratować życie.

W taki właśnie sposób pogruchotane ciałko Frodo trafiło w ręce weterynarzy. Psiak ma liczne złamania i oderwany ogonek. Czeka go bardzo skomplikowana , parogodzinna operacja, podczas której jeden z lepszych znanych przez nas weterynarzy , poskłada go w całość.. Dochodzi transfuzja krwi, hospitalizacja i rehabilitacja.

Łącznie kosmiczne koszta, których fundacja nie udźwignie :(((

Jak zawsze i w tym przypadku potrzebna Wasza pomoc Kochani. Obiecaliśmy Frodo, że wszystko bedzie dobrze - ale czy będzie?? On nie ma kochanego człowieka , czekającego niecierpliwie na jego powrót do domu i gotowego zapłacić każde pieniądze. Nie ma już nawet merdającego ogonka :((( 

Tylko te ufne, pełne cierpienia oczka pytające kiedy ten ból się skończy. Smutna mordeczka nie rozumiejąca, czemu łapy odmawiają posłuszeństwa.

Pomóżcie nam uratować Frodo <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
220 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Paweł Stanisławski - awatar
Paweł Stanisławski
20
Bezi - awatar
Bezi
110
Oliwia - awatar
Oliwia
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij