Zbiórka Poskładajmy Frodo <3 - zdjęcie główne

Poskładajmy Frodo <3

220 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Chcielibyśmy opowiedzieć Wam bajke.. Ale życie ratowanych przez nas zwierząt niestety rzadko nią jest :(  To od nas zależy czy niektóre tragedie zakończą się wbrew regułom happy endem..

Poznajcie Frodo.. Nie wiemy gdzie się urodził ani gdzie spędził życie. Nie wiemy czy był pieszczony i kochany czy też wyrzucony gdzieś na poboczu przed urlopem. 

Poznaliśmy go , gdy okoliczności losu zagnały go pod koła jadącego późną porą auta. Tu większość z Was pokiwa głową myśląc ze złością o pędzącym kierowcy, który zwierzęta ma gdzieś. Nic bardziej błędnego. Są sytuacje, gdy z ciemności w światło wyskakuje raptem przerażone zwierzę. Próbujesz hamować i słyszysz bicie własnego serca.. Czujesz płynące po policzkach łzy ,gdy klęcząc w deszczu zbierasz obolałego psa z nadzieją, że żyje.. A potem pędzisz ( tak, teraz już pędzisz) na nocny dyżur kliniki weterynaryjnej, by ratować życie.

W taki właśnie sposób pogruchotane ciałko Frodo trafiło w ręce weterynarzy. Psiak ma liczne złamania i oderwany ogonek. Czeka go bardzo skomplikowana , parogodzinna operacja, podczas której jeden z lepszych znanych przez nas weterynarzy , poskłada go w całość.. Dochodzi transfuzja krwi, hospitalizacja i rehabilitacja.

Łącznie kosmiczne koszta, których fundacja nie udźwignie :(((

Jak zawsze i w tym przypadku potrzebna Wasza pomoc Kochani. Obiecaliśmy Frodo, że wszystko bedzie dobrze - ale czy będzie?? On nie ma kochanego człowieka , czekającego niecierpliwie na jego powrót do domu i gotowego zapłacić każde pieniądze. Nie ma już nawet merdającego ogonka :((( 

Tylko te ufne, pełne cierpienia oczka pytające kiedy ten ból się skończy. Smutna mordeczka nie rozumiejąca, czemu łapy odmawiają posłuszeństwa.

Pomóżcie nam uratować Frodo <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
220 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Paweł Stanisławski - awatar
Paweł Stanisławski
20
Bezi - awatar
Bezi
110
Oliwia - awatar
Oliwia
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij