Zbiórka Pomoc Pogorzelcom z Hejbut - zdjęcie główne

Pomoc Pogorzelcom z Hejbut

59 591 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 445 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Piskorz - awatar

Monika Piskorz

Organizator zbiórki

18 marca 2024r doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Hejbuty (Warmińsko-mazurskie). W tym dniu moi rodzice stracili wszystko nad czym pracowali całe życie....

Z opowieści rodziców dzień zaczął się jak każdy inny... Mama pojechała do pracy, tata został w domu a jako, że w miejscu wieloletniej pracy doznał wypadku i stracił zatrudnienie, jest aktualnie w trakcie jej poszukiwania. Około godziny 13 tatę zainteresował dość głośny huk dochodzący z pomieszczenia gospodarczego sąsiada obok...

Po wyjściu z mieszkania widział już tylko ogromne kłęby czarnego dymu, oraz pnący się w górę po szczycie domu ogień...

Tacie udało się szybko odjechać samochodem jednocześnie krzycząc do sąsiada, aby wzywał straż..  Z myślą, żę po resztę chociaż ubrań wróci za chwilę... Niestety... Ogień wdarł się już do pierwszego korytarza prowadzącego do kuchni i nie było już możliwości zbliżenia się do budynku.. 

Mimo, iż straż pojawiła się bardzo szybko, a kolejne wozy dojeżdżały jeden po drugim ogień trawił dach, oraz pomieszczenia w bardzo szybkim tempie...

W międzyczasie dojechała moja mama, oraz młodsza siostra,  która telefonicznie poinformowała mnie o tej tragedii. 

Rodzice zostali praktycznie z niczym... Mamie zostało to w czym pojechała do prazy, a tacie to w czym zdążył wyjść z płonącego budynku... 

Doświadczyli potężnego ciosu, który zmienił ich życie na zawsze. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebują pomocy i wsparcia. Każda kwota, jaką możemy przekazać, każde słowo wsparcia, które możemy wysłać, przybliży ich do powrotu na drogę do normalności. 

Zbiórka ma na celu posłużyć rodzicom w życiu codziennym i pomóc "stanąć" na nogi... W chwili obecnej rodzice zbierają w zasadzie na to, aby znaleźć dach nad głową...

W imieniu swoim i rodziców dziękujemy z całego serca za wszelką pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
59 591 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 445 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Piskorz - awatar

Monika Piskorz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 445

Karolina - awatar
Karolina
50
Damian Koscielski - awatar
Damian Koscielski
310
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anna Nieczepa - awatar
Anna Nieczepa
400
Agata Duda - awatar
Agata Duda
110
Olaa - awatar
Olaa
1
Katarzyna Katarzyna - awatar
Katarzyna Katarzyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij