
Po śmierci rodziców straciłam wszystko, nie mam gdzie mieszkać. Okradziona, oszukana, wykorzystana. Nie mam nikogo kto by mi pomógł. Mam już ponad 50 lat i zabija mnie bezduszność i samotność.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!