
witam chcialam prosic ludzi o pomoc mam 4 dzieci z autyzmem, obecnie wynajmuję mieszkanie dwu pokojowe jest to mieszkanie mniej wiecej 40 metro a niestety nikt im nie chce wynajac mieszkania wiekszego licze na dobre serce ludzi wierze ze uda sie uzbierac i kupic mieszkanie by dzieci mialy swojie pokojie i mogły sie wyciszac po calym dniu spedzonym w szkole lub przedszkolu a nie mieszkaly w jedym malym pokojiu .
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!