Azor to energiczny psiak, który nie miał w swoim życiu lekko. Został znaleziony w stodole jako szczeniak, a potem 5 lat spędził w schronisku.
Rok temu znalazł kochający dom. Pokochaliśmy go od pierwszego wejrzenia. Z lękliwego i skrytego psa szybko stał się energicznym, pełnym energii przyjacielem i członkiem rodziny. Nie wyobrażamy sobie bez niego życia.
Niestety… tydzień temu usłyszeliśmy straszliwą diagnozę. Azor ma chore serce i jeśli ma żyć, potrzebuje PILNEJ operacji. Koszt takiej operacji to 10 000 tysięcy złotych. Do tego dochodzą specjalistyczne, kosztowne leki, rehabilitacja oraz wizyty kontrolne.
W tej chwili nie jesteśmy w stanie zapewnić Azorowi opieki takiej, na jaką zasługuje. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc.
Dziękujemy za każdą wpłatę! Wierzymy, że uda nam się uratować Azora i będzie mógł przeżyć kolejne szczęśliwe lata wśród ludzi, którzy go kochają.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!