Cześć, jestem Wiktoria i mam 20 lat. Swoją psychoterapię zaczęłam w wieku 13 lat. Zaczęłam ją z powodu myśli samobójczych, samookaleczenia, zaburzeń odżywiania i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, które mam od dziecka.
W 2019 roku rozpoczęłam 3 miesięczną terapię grupową. W 2021 roku trafiłam do szpitala psychiatrycznego dla dzieci w Józefowie. Spędziłam tam 2 miesiące. W tym szpitalu zdiagnozowali mi również zespół Touretta. Gdy miałam 18 lat trafiłam na ogólny oddział psychiatryczny w Chorosczy gdzie byłam przez 3 miesiące. Spędziłam tam święta, sylwester i moje 19ste urodziny. W pierwszej połowie 2023 roku byłam w tym samym szpitalu jeszcze 3 razy. Byłam tam z różnych powodów. Dwa razy ze względu na samookaleczenia, myśli samobójcze i ustawienie leków, a raz po próbie samobójczej. Prób samobójczych na przestrzeni 7 lat miałam aż 14.
W 2022 roku w przychodni w której się leczyłam zrobili mi pełną diagnozę. Zdiagnozowali mi wówczas depresję, zaburzenia osobowości typu borderline, ADHD, zaburzenia odżywiania, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (w skrócie OCD) i podejrzenie choroby afektywnej dwubiegunowej, która na szczęście nie okazała się prawdą.
W 2023 roku 31 mają zakończyłam moja terapię w ośrodku Klanza dla dzieci i młodzieży. W czerwcu miesiąc później rozpoczęłam swoje leczenie na całodobowym oddziale psychoterapii w Choroszczy. Byłam tam 3 miesiące. Po wyjściu z oddziału chciałam rozpocząć terapię indywidualną z terapeutą z oddziału jednak nie dostałam się do ośrodka w którym miałabym ja za darmo. Wtedy moja terapia zakończyła się i nie chodziłam na żadne spotkania do tej pory.
Z moim zdrowiem w ciągu ostatnich miesięcy zrobiło się gorzej. Mam nawrót anoreksji i to dosyć silny. Wiem że nie poradzę sobie z tym sama. Chce zacząć psychoterapię jak najszybciej żeby uporać się z tym problemem ponieważ mam już problemy z miesiączkowaniem.
Idę w tym roku na studia na których będę składać papiery o 2 stypendia. Jedno z powodu niepełnosprawności, drugie socjalne. Te pierwsze dostanę na pewno. Jednak zanim mi je przyznają moga minąć nawet dwa miesiące.
Głupio mi to robić, ale proszę o pomoc w uzbieraniu na pierwsze 6 spotkań z psychoterapeutką. Cały październik i połowa listopada. Jedna wizyta kosztuje 170 złotych. Łącznie to będzie 1020 zł.
Gdy już dostanę stypendium, sama będę opłacała swoją psychoterapię. Proszę o pomoc tylko w początku.
Będę niezmiernie wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę. 🤍
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: