Zbiórka Pomóżmy rodzinie Kacpra - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy rodzinie Kacpra

Zbiórka Pomóżmy rodzinie Kacpra - zdjęcie główne

Pomóżmy rodzinie Kacpra

7 030 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Zięba - awatar

Jolanta Zięba

Organizator zbiórki

Kacper ma 14 lat, mieszka razem z mamą Renatą i braćmi Mateuszem (15 lat) i Bartoszem (12 lat) w starym domku Babci, gdzie mają do dyspozycji jedno pomieszczenie. Brakuje im łazienki a pokój zimą ogrzewa tzw. ''koza". Pani Renata jest dzielną kobietą, odkąd 7 lat temu zostawił ją mąż, sama boryka się ze wszystkimi problemami,  a życie Jej ich nie szczędzi. W październiku zeszłego roku u Kacpra zdiagnozowano niedokrwistość aplastyczną! Chłopiec 3 miesiące spędził w szpitalu. Izolatka, chemia, strach. Tego doświadczył. Teraz jest trochę lepiej. Wyniki poprawiły się, Kacper jest wesoły, pani Renata optymistycznej patrzy w przyszłość. Jedno co spędza jej sen z powiek, to warunki mieszkaniowe. Kacper powinien mieszkać w wygodnym i ciepłym domu, w higienicznych warunkach. Były różne pomysły, między innymi rozbudowa domu Babci, stancja. W końcu zapadła szalona (?) decyzja o budowie domu, ponieważ Pani Renata jest właścicielką działki budowlanej i domu drewnianego z rozbiórki, który zabezpieczony leży na działce, planu i pozwolenia na budowę nowego . Decyzja szalona, bo pani Renata dysponuje niewielkimi oszczędnościami, które wystarczą jedynie na materiały na stan surowy budynku. Wszyscy, którzy wspierają tę Rodzinę bardzo liczą na Wasz kochani gest i dobroć serca. Pomóżmy im zrealizować ich wielkie Marzenie, dajmy szansę na spokój i bezpieczeństwo a Kacprowi na powrót do zdrowia w godnych warunkach.

Również Pani Renata za moim pośrednictwem ( jestem pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej) gorąco prosi o każdą złotówkę, która będzie nieocenioną pomocą w realizacji celu. Pomóżmy im!

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 030 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Zięba - awatar

Jolanta Zięba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 91

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata J - awatar
Beata J
50
Adam - awatar
Adam
200
Sławomir - awatar
Sławomir
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij