Zbiórka Miejsce zwane domem - zdjęcie główne

Miejsce zwane domem

1 020 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Parafia Wołczyn - awatar

Parafia Wołczyn

Organizator zbiórki

     Miejsce zwane domem to projekt, w którym chcemy, aby remontowany budynek służył tutejszym ludziom: dzieciom, młodzieży, narzeczonym, rodzinom i osobom starszym, które nie muszą spędzać swojej samotności w swoim domu.  

Wybudowany wiele lat temu dom katechetyczny powoli zaczyna wołać o remont i zwyczajną modernizację, co z Waszą pomocą pragniemy dokonać. Tutejsza społeczność nie jest w  stanie tego dokonać o własnych siłach.

Jesteśmy w posiadaniu ciekawego obiektu w Wołczynie, gdzie od prawie 30 lat odbywają się spotkania młodych. Na terenie Parafii jest dom katechetyczny, który wymaga odświeżenia i modernizacji. Może nie będą to budowlane rewolucje, ale chcemy przekształcić go w centrum, w swoistą Akademię Rodziny, aby tutaj odbywały się warsztaty, rekolekcje i zajęcia edukacyjno-formacyjne służące narzeczonym, małżonkom i rodzinom. Kto wie - może również Wy przyjedziecie tutaj na jakieś zajęcia???

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO POMAGANIA!!!

 Od wielu lat prowadzimy kursy i szkolenia dla narzeczonych. Widzimy potrzebę edukacji i towarzyszenia tym, którzy wierzą w miłość  i budują swoje związki, oparte na Bogu, prawdzie i autentycznym dialogu...

Każdy związek ma swoją dynamikę i przechodzi poprzez różne etapy, które czasem wymagają wsparcia, dodania otuchy lub też zwrócenia uwagi na pewne aspekty, które przez niezrozumienie i dwuznaczność powodują oddalenie się od ukochanej osoby...
    Widzimy potrzebę i chcemy na to odpowiadać - tworzyć miejsca, w których można nie tylko szukać wsparcia, spotykać się z innymi ludźmi, dzielić się swoim doświadczeniem i odkrywać piękno wspólnego życia... Naszą filozofią jest pomaganie innym. Podobnie jak towarzyszymy wielu absolwentom katechez przedmałżeńskich, tak chcemy rozwijać to dzieło, aby innych zapraszać do podobnych działań na rzecz małżeństwa i rodziny.

NASZE CELE:

Etap I. Zamierzamy wymienić przestarzały system przepływu wody, zniwelować bariery architektoniczne oraz dostosować tą część domu  do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Wstępny kosztorys przedsięwzięcia to (ok.)  120 tys. złotych. (Wiemy już, że z Parafii otrzymamy na ten cel 60 tys. od sponsorów - mamy taką nadzieję - ok. 25-30 tys.). A reszta..? Liczymy na WAS.

 Aktualnie trwają konsultacje budowlane aby uzyskać stosowne pozwolenia do realizacji tego zadania.

Etap II. Przebudowa i doposażenie pomieszczeń lokalowych aby utworzyć centrum rekolekcyjno-edukacyjne dedykowane narzeczonym i małżonkom.

Niech Dom spotkania stanie się miejscem aktywizacji ludzi, miejscem spotkania człowieka z człowiekiem, przestrzenią, gdzie można się zatrzymać, pomyśleć o swoim związku i relacjach, skorygować to, co fiksuje i podjąć zadanie budowania lepszej społeczności międzyludzkiej.

 Z Wami możemy to zrobić.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Parafia Wołczyn - awatar

    Parafia Wołczyn

    01.02.2024
    01.02.2024

    Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc, bowiem wszystkie środki zostaną przeznaczone na wsparcie lokalnej społeczności. W ich imieniu serdecznie i pokornie dziękujemy za życzliwość, zaufanie i wsparcie.

1 020 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Parafia Wołczyn - awatar

Parafia Wołczyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Tomasz Konopka - awatar
Tomasz Konopka
200
Agnieszka K - awatar
Agnieszka K
50
Przyjaciele z ICHTIS - awatar
Przyjaciele z ICHTIS
250
Henryk Roszko - awatar
Henryk Roszko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij