

Witam
Jesteśmy 7-mio osobową rodziną dzieci obu płci.
Przydzielono nam z gminy mieszkanie, jednakże gmina nie chce go wyremontować. Dała nam czas do końca czerwca 2020r.
W mieszkaniu musimy wymienić:
-podłogi całe są ruchome
-wylać wylewkę
- wymienić instalacje elektryczną
-wymienić hydraulikę
-wymienić instalacje gazową
Niestety mimo iż robimy wszystko co w naszej mocy, kwestia remontu jest nie do pokonania. Problemy zdrowotne dzieci mocno obciążają nasz budżet.
Wszystkie oszczędności już włożyliśmy w nasze nowe mieszkanie jednak to za mało.
Większość prac wykonujemy sami aby zaoszczędzić pieniądze na rzeczy których sami nie wykonamy.
Jeżeli chcieliby nas Państwo wesprzeć niepotrzebnymi materiałami budowlanymi lub swoją pomocą również będziemy wdzięczni.
Z góry za wszelką pomoc bardzo Dziękujemy
Jeżeli ktoś ma pytania proszę pisać na adres [email protected]
Uzyskana pomoc pomoże nam wyremontować mieszkanie oraz stworzyć normalne warunki dla dzieci.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!