Zbiórka Dla Habib - zdjęcie główne

Dla Habib

2 641 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kam - awatar

Monika Kam

Organizator zbiórki

Witam!

Jestem organizatorem zbiórki na rzecz  chorego Syryjczyka.

Habib ma 33 lata.  Z Syrii uciekł przed wojną. Od ok. 5 lat mieszka  Libanie. Ma dwie piękne córeczki 1,5 roku  i 4 lata. Od 9 lat zmaga się z chorobą oczu tj. zapalenie tęczówki obu oczu. Wystąpiły niestety powikłania w postaci wysokiego ciśnienia w oczach czyli jaskra oraz zaćma. Poza tym ma zapalenie stawów, które prawdopodobnie jest przyczyną zapalenia tęczówki. Istnieje potrzeba zabiegu na zaćmę oraz zakupu leku Humira (na zdj.), ale jego cena jest wysoka (ok.1200$).  Lek Humira daje mu szansę na opanowanie stanu zapalanego w stawach. Mieszkańcy Libanu mogą otrzymać leczenie. Habib jako uchodźca musi za wszystko płacić. Juz dawno temu stracił dużą część lewego oka. Przez dłuższy czas walczył o wzrok w prawym oku. Niestety kilka dni temu przegrał tę walkę. CAŁKOWICIE STRACIŁ WZROK. 

Obecnie jest w opłakanym stanie fizycznym i psychicznym. 

Nadal wierzymy, że można Habibowi pomóc odzyskać cześć widzenia w prawym oku. Tylko trzeba działać szybko. On naprawdę potrzebuje teraz naszej pomocy. On i jego rodzina. Pomóżmy im przetrwać ten najgorszy moment, a dobro do nas wróci prędzej czy później.

Monika


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Kam - awatar

  Monika Kam

  01.01.2019
  01.01.2019

  26.12.2018 r. Habib stracił wzrok! Ma silną depresję, odmawia jedzenia. Wiemy od jego lekarza, że Habib cierpi na chorobę autoimmunologiczną. Zbieramy pieniądze na lek Humira. Prawdopodobnie jest szansa na odzyskanie wzroku po opanowaniu stanu zapalnego stawów. Rodzina nie otrzymuje żadnych pieniędzy od organizacji. Szukamy organizacji, która może pomóc jemu. Wszystkich ludzi z wielkim sercem prosimy o wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 23 751

Komentarze


 • Agat - awatar

  Agat

  08.09.2020
  08.09.2020

  Życzę dużo zdrowia...Oczy są bardzo ważne. Wierzę, że będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.09.2018
  09.09.2018

  Mam nadzieje, ze Habib jak najszybciej wróci do zdrowia!

2 641 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kam - awatar

Monika Kam

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Agat - awatar
Agat
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ana Silvera - awatar
Ana Silvera
50
Aśka C. - awatar
Aśka C.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Przyłęcki - awatar
Mateusz Przyłęcki
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Fisher - awatar
Barbara Fisher
50
Wiesława Wokołorczyk-Sadowska - awatar
Wiesława Wokołorczyk-Sadowska
1 500
Małgorzata Włodarczyk - awatar
Małgorzata Włodarczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij