Zbiórka Zbiórka na Hadesika - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na Hadesika

Zbiórka Zbiórka na Hadesika - zdjęcie główne

Zbiórka na Hadesika

661 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Marlena Kojna - awatar

Marlena Kojna

Organizator zbiórki

Z Hadim żyjemy już 17 lat ;)

Wiek pokazuje już swoje, ale dajemy radę z lekkim niedowładem tylnych nóżek. Spacery wolniejsze a ja ćwiczę swoją muskulaturę. Jest czas żeby zwolnić we własnym życiu.

Od marca kręgosłup Hadiego i nóżki leczymy akupunkturą.

Nie narzekam na zwiększenie pracy przy opiece, bo to Mój Przyjaciel ;) ale niestety mój budżet ubożeje ;( a wydatki ciągle rosną.

Zwracam się z prośbą, że jeśli może ma ktoś z Was ;) nadwyżkę finansową, to chętnie przyjmę taką pomoc za zwrócenie kosztów operacji i badań, żeby usunąć nowotwór jądra. 

****Niestety operacja wyniosła 350 zł.

Hadi się ładnie wybudził ;) jest dobrze ;)****

Pierwszy dzień po operacji, aktywny spacer po parku i leżakowanie w trawie! Czuję dawkę życia! ;)

***dzień 5ty - odparzenia, rana niezbyt się goi ;(

Dziękuję kochani za wsparcie ;)


Dziękuję

Sylwia Wojda

#govegan #loveanimals

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Marlena Kojna - awatar

    Marlena Kojna

    22.06.19
    22.06.19

    Zebrałyśmy oczekiwaną kwotę, a nawet troszkę ponad ;) Dziękuję wszystkim. Kochani jesteście! Hadiemu zmniejsza się miejsce po operacji ;) Myślę, że nawet ładnie się goi... trochę chłodniej ;) Życzę wszystkim wpłacającym oraz tym, którzy przesłali Hadiemu energię i siłę, wszystkiego, co najlepsze oraz zdrowia dla ciała i duszy! Dziękuję....

661 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Marlena Kojna - awatar

Marlena Kojna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Bartosz Skaskiewicz - awatar
Bartosz Skaskiewicz
20
Hanna Skowrońska - awatar
Hanna Skowrońska
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
K.B. - awatar
K.B.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
<SiC> - awatar
<SiC>
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz Bauer - awatar
Grzegorz Bauer
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij