Zbiórka kryta ujeżdżalnia do hipoterapii - miniaturka zdjęcia

kryta ujeżdżalnia do hipoterapii Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka kryta ujeżdżalnia do hipoterapii - zdjęcie główne

kryta ujeżdżalnia do hipoterapii

1 671 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Żychowska - awatar

Dominika Żychowska

Organizator zbiórki

Cześć! mam na imię Dominika, od dziecka moją pasją są konie, natomiast życiowym marzeniem jest hodowla tych wspaniałych zwierząt oraz wykorzystanie ich niezwykłego daru, wspaniałej mocy leczenia niepełnosprawnych dzieci poprzez zajęcia hipoterapii, kiedy to koń wciela się w rolę przyjaciela- terapeuty. 

               Dążąc do realizacji swojego celu przez wiele lat podejmowałam zajęcia zarobkowe zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dzięki swojej ciężkiej pracy i uporowi w dążeniu do realizacji marzeń, przy wsparciu rodziny, wspaniałych przyjaciół i ludzi dobrej woli na chwilę obecną udało mi się po części zrealizować mój życiowy cel, a mianowicie ukończyłam niezbędne szkolenia i kursy oraz uzyskałam uprawnienia hipoterapeuty, zakupiłam konie, założyłam gospodarstwo rolne. Przy pomocy wspaniałych ludzi, systemem gospodarczym wybudowałam stajnię i budynek gospodarczy na magazynowanie pasz. Niestety realizacja tych inwestycji pochłonęła większą część moich oszczędności, a do pełni szczęścia :) niezbędna jest realizacja ostatniego a zarazem najdroższego przedsięwzięcia, jakim jest budowa krytej hali, gdyż prowadzenie hipoterapii dla niepełnosprawnych pacjentów wymaga regularności i niezwykłej rzetelności, niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Niestety okres jesienno-zimowy, niskie temperatury opady deszczu i śniegu, uniemożliwiają prowadzenie zajęć i niesienie pomocy niepełnosprawnym dzieciakom, dlatego budowa zadaszenia jest konieczna.

             Koszt budowy jest ogromny i niestety przewyższa moje możliwości finansowe.

             Dlatego, też zwracam się do wszystkich osób dobrej woli, doceniających młodych, pracowitych ludzi, którzy nie boją się walczyć o realizację własnych marzeń o wsparcie mojego przedsięwzięcia.

                         Twoja pomoc spełni moje marzenia - umożliwi mi niesienie pomocy 

                                                        niepełnosprawnym dzieciom.

                     Każda złotówka ma ogromne znaczenie, za pomoc z góry dziękuję !!

W dowód wdzięczności każdy darczyńca zostanie wymieniony na dziękczynnej tablicy ukazującej jak wiele możemy zdobyć przy pomocy wspaniałych ludzi, która zostanie                                                         umieszczona na honorowym miejscu w powstałej hali.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Patryk Krężałek - awatar

  Patryk Krężałek

  28.11.2019
  28.11.2019

  Trzymam kciuki !!!!!

 • Adam Rzońca - awatar

  Adam Rzońca

  23.05.2019
  23.05.2019

  Pomagam 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.2019
  22.05.2019

  Wiem, że Ci się uda! Trzymam kciuki!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.2017
  05.10.2017

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.2017
  16.09.2017

  Powodzenia!

1 671 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Żychowska - awatar

Dominika Żychowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patryk Krężałek - awatar
Patryk Krężałek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam Rzońca - awatar
Adam Rzońca
50
Aneta Caban - awatar
Aneta Caban
100
barbara - awatar
barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina - awatar
Ewelina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij