Zbiórka Halinka i Basia proszą o pomoc - miniaturka zdjęcia

Halinka i Basia proszą o pomoc

Zbiórka Halinka i Basia proszą o pomoc - zdjęcie główne

Halinka i Basia proszą o pomoc

260 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Beata Żólkiewska - awatar

Beata Żólkiewska

Organizator zbiórki

Sama już nie dam rady :( miało być staruszkowo są kolejne psiaczki które trzeba utrzymać.

Niby hotel a prawie 20 psów na własnym utrzymaniu !

Na wiejskiej ulicy w Skoroszowie gmina Rychtal w lutym błakały się 2 sunie - szczeniaki. Zostały zabezpieczone przez mechanika na terenie zakładu na 3 dni. Po weekendzie miały jechać do schroniska o złej sławie.

Przygarnęłam na chwilę licząc że młode szybko znajdą domy i cisza. 

Nikt nie pyta, nikt się nie interesuje a sunie trzeba było odpchlić, odrobaczyć, zaszczepić, zaczipować a tearaz jeszcze dojdzie koszt 2 sterylek.

Siostry są piękne, kochane, proludzkie i szukają domów razem lub osobno.

Halinka

Basia

Obie mają około 5 miesięcy i dług u weta którego ja nie jestem w stanie spłacić.

Jak zaczną się cieczki to pół wsi zejdzie nam się na głowę i będzie tragedia.

Pomożecie? Nie nam tylko im!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
260 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Beata Żólkiewska - awatar

Beata Żólkiewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Akira - awatar
Akira
50
JuloP - awatar
JuloP
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij