Zbiórka Zespół Retta - potrzeby Hani - miniaturka zdjęcia

Zespół Retta - potrzeby Hani Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zespół Retta - potrzeby Hani - zdjęcie główne

Zespół Retta - potrzeby Hani

2 832 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Kurek - awatar

Tomek Kurek

Organizator zbiórki

Cześć!
Na imię mi Hania i mam już 6,5 roku! Od małego zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę przez którą przechodzą tylko dziewczynki, czyli Zespół Retta. Dotyka ona jedną na 10000 urodzonych dzieci, przez co lek ciągle nie powstał, a co za tym idzie każdy z moich dni wymaga wiele poświęcenia zarówno od moich kochanych rodziców, a także ze strony finansowej. 


Rodzicie Hani - Sylwia i Donek, a także starszy brat Hubert wkładają ogrom pracy i serca, ponieważ wierzą, że jest szansa wyleczyć córeczkę. Leki są bardzo drogie, a sprzęt rehabilitacyjny przekracza ich możliwości. Hania jest w stanie porozumieć się ze światem dzięki specjalnym sensorom optycznym oraz dedykowanemu oprogramowaniu. W Polsce taka technologia jest dopiero co wprowadzana, przez co jej cena oscyluje bardzo wysoko. 

Chcemy pomóc Hani oraz jej rodzicom, a także odciążyć ich finansowo. Liczy się każdy grosz, a za wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni.

Na zespół Retta opracowywane jest lekarstwo, aczkolwiek jest ono w fazie testów.  Na szczęście nie długo rozpocznie się kolejna faza testów, po której opiekunowie takich osób może usłyszą dobrą wiadomość.

Trzymamy kciuki, a Wam dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dla Hani - awatar

  Dla Hani

  30.08.2018
  30.08.2018

  Kocham Cie Haneczko

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.2018
  12.08.2018

  Powodzenia córeczce i rodzicom. Na pewno się przyda

2 832 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Kurek - awatar

Tomek Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jakub - awatar
Jakub
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Bober - awatar
Magdalena Bober
20
Ola Juraszek - awatar
Ola Juraszek
20
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij