Zbiórka Zespół Retta - potrzeby Hani - zdjęcie główne

Zespół Retta - potrzeby Hani

2 130 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Kurek - awatar

Tomek Kurek

Organizator zbiórki

Cześć!
Na imię mi Hania i mam już 6,5 roku! Od małego zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę przez którą przechodzą tylko dziewczynki, czyli Zespół Retta. Dotyka ona jedną na 10000 urodzonych dzieci, przez co lek ciągle nie powstał, a co za tym idzie każdy z moich dni wymaga wiele poświęcenia zarówno od moich kochanych rodziców, a także ze strony finansowej. 


Rodzicie Hani - Sylwia i Donek, a także starszy brat Hubert wkładają ogrom pracy i serca, ponieważ wierzą, że jest szansa wyleczyć córeczkę. Leki są bardzo drogie, a sprzęt rehabilitacyjny przekracza ich możliwości. Hania jest w stanie porozumieć się ze światem dzięki specjalnym sensorom optycznym oraz dedykowanemu oprogramowaniu. W Polsce taka technologia jest dopiero co wprowadzana, przez co jej cena oscyluje bardzo wysoko. 

Chcemy pomóc Hani oraz jej rodzicom, a także odciążyć ich finansowo. Liczy się każdy grosz, a za wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni.

Na zespół Retta opracowywane jest lekarstwo, aczkolwiek jest ono w fazie testów.  Na szczęście nie długo rozpocznie się kolejna faza testów, po której opiekunowie takich osób może usłyszą dobrą wiadomość.

Trzymamy kciuki, a Wam dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dla Hani - awatar

  Dla Hani

  30.08.18
  30.08.18

  Kocham Cie Haneczko

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.18
  12.08.18

  Powodzenia córeczce i rodzicom. Na pewno się przyda

2 130 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Kurek - awatar

Tomek Kurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
360
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij