Zbiórka Remont harcówki dla harcerzy - zdjęcie główne

Remont harcówki dla harcerzy

4 280 zł  z 9 520 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Hamerlak - awatar

Paulina Hamerlak

Organizator zbiórki

Czuwaj!

Jesteśmy zuchami z 90 Sosnowieckiej Gromady Zuchowej „Bieszczadzkie Skrzaty” i harcerzami z 89 Sosnowieckiej Drużyny Wielopoziomowej „Bieszczadzkie Anioły”.

 Jesteśmy prężnie i aktywnie pracującą drużyną. Nasza działalność trwa już ponad dwa lata, jednak dopiero w tym roku udało nam się otrzymać swoje miejsce, które nazywa się harcówką, w Szkole Podstawowej nr 3 w Sosnowcu. Pomieszczenie, które otrzymaliśmy jest przestronne, możliwe do zagospodarowania, jednak na realizacje tego celu brakuje nam funduszy. Pomieszczenie została częściowo zalane w wyniku uszkodzonego dachu, dlatego wymaga całkowitego remontu. Mamy swoje marzenia, jak chcemy, aby wyglądała nasza harcówka, jednak do tego potrzebne są materiały( farby, tynk, gładź, akcesoria remontowe, siatka maskująca, lampy,panele i dywan) akcesoria dekoracyjne,sprzęt harcerski i fundusze na realizację tego przedsięwzięcia. 

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc w spełnieniu naszego marzenia, o miejscu, które będzie miało przyjazną atmosferę,gdzie harcerze będą mogli zdobywać nowe wiadomości i pogłębiać już wcześniej zdobytą wiedzę z technik harcerskich, przygotowywać się do biwaków, obozów,gdzie będzie mnóstwo naszych zdjęć,poduszek, gdzie będzie panowała bardzo przyjazna atmosfera.

W ramach naszej wdzięczności osoby (firmy), które dokonają wpłaty na kwotę:

100zł - otrzymają imienne podziękowanie

300zł - zostaną uwiecznieni na tablicy pamiątkowej jako nasi sponsorzy

500zł i więcej - zostaną uwiecznieni na tablicy pamiątkowej jako nasi sponsorzy +zaproszenie na wspólne ognisko (kiedy będzie to możliwe)

Nasz cel jest określony, ale marzeń mamy więcej, gdyby udało Nam się zebrać więcej pieniędzy, niż planujemy, chcemy zbudować na terenie szkoły krąg ogniskowy i dofinansować wyjazd na obóz harcerski najbardziej potrzebującym harcerzom.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i okazaną pomoc.
Jeżeli nie macie możliwości wpłacić pieniędzy to prosimy o udostępnienie naszej zbiórki.

Czuwaj!

Do zobaczenia na harcerskim szlaku!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Hamerlak - awatar

  Paulina Hamerlak

  27.11.20
  27.11.20

  Przekroczyliśmy 3 tysiące :) To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy za każdą wpłatę i udostępnienie :) O naszej zbiórce piszą lokalne gazety,a nawet Dziennik Zachodni. W dzisiejszym numerze w dodatku sosnowieckim ukazał się artykuł o naszej zbiórce :) https://dziennikzachodni.pl/sosnowieccy-harcerze-zbieraja-na-swoja-harcowke-liczy-sie-kazda-zlotowka/ar/c1-15307019

Komentarze


 • Wojtek - awatar

  Wojtek

  08.12.20
  08.12.20

  Chętnie odwiedzilbym Dwerniczek . Byłem jako przyboczny . Super wspomnienia . Czuwaj !

  • Paulina Hamerlak - awatar

   Paulina Hamerlak - Organizator zbiórki

   15.12.20
   15.12.20

   Zawsze można wybrać się w Bieszczady na wakacje i wtedy odwiedzić to miejsce, szczególnie w czasie, kiedy będzie obóz :) Zapraszamy! Czuwaj!

 • Beata Wojtala - awatar

  Beata Wojtala

  03.12.20
  03.12.20

  Czuwaj! Symbolicznie ale choć niewielką cegiełkę dokładam. Wiem jak ciężko jest zrealizować taki projekt. 6DH ZIELONE WILKI I 6DSH WATAHA ze Szczecina trzymają kciuki. Nam się udało pozyskać lokal i zrobić remont. Najwięcej pomogli rodzice. Teraz mamy swoje miejsce na ziemi, czego i wam życzę. Z harcerskim pozdrowieniem dh Beata.

  • Paulina Hamerlak - awatar

   Paulina Hamerlak - Organizator zbiórki

   05.12.20
   05.12.20

   Czuwaj! Bardzo dziękujemy za taki gest :) Dziękujemy za takie życzenia i może kiedyś do zobaczenia na harcerskim szlaku! :)

 • Marcin Słyk - awatar

  Marcin Słyk

  02.12.20
  02.12.20

  Ja juz wpłaciłem a wy???

  • Paulina Hamerlak - awatar

   Paulina Hamerlak - Organizator zbiórki

   05.12.20
   05.12.20

   Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.20
  25.11.20

  Powodzenia, trzymam kciuki aby wszystko się Wam udało. Czuwaj!

  • Paulina Hamerlak - awatar

   Paulina Hamerlak - Organizator zbiórki

   25.11.20
   25.11.20

   Bardzo dziękujemy za wpłatę i dobre słowo wsparcia 😄

 • Babcia Emilki Nyk - awatar

  Babcia Emilki Nyk

  09.11.20
  09.11.20

  Kochane Zuchy! Trzymam za Was kciuki, oby udało się Wam stworzyć piękną harcówkę.

  • Paulina Hamerlak - awatar

   Paulina Hamerlak - Organizator zbiórki

   09.11.20
   09.11.20

   Dziękujemy bardzo za wpłatę i za pozytywną energię 😀

4 280 zł  z 9 520 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Hamerlak - awatar

Paulina Hamerlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Filip - awatar
Filip
100
Anita Czapla - awatar
Anita Czapla
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Ziębińska - awatar
Katarzyna Ziębińska
300
Kiryk.pl - awatar
Kiryk.pl
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Wojtek - awatar
Wojtek
50
Sebastian Kostecki - awatar
Sebastian Kostecki
20
Beata Wojtala - awatar
Beata Wojtala
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij