Światowy Kongres Harfy 2020

3 575 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wiktorska Harp Open

Wiktorska Harp Open to zespół złożony z dzieci grających na harfie. Zespół działa przy szkole muzycznej I st. im. K. Kurpińskiego przy ul. Wiktorskiej 73 w Warszawie. Powstał dzięki pasji dr Anny Sikorzak-Olek pedagoga i muzyka. Jego celem jest umożliwienie dzieciom występów a także popularyzowanie harfy jako instrumentu "dla wszystkich".

W tym roku Zespół Wiktorska Harp Open został zaproszony do udziału w Światowym Kongresie Harfy, który odbędzie się w stolicy Walii Cardiff, ale koszty wyjazdu całego zespołu są ogromne. Dlatego zwracamy się o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu 20 harfistów wraz opiekunami oraz 6 nauczycielami. Byłby to ogromny sukces zespołu a także znakomita wizytówka polskiej kultury. Naszym marzeniem jest wystąpić w Cardiff pośród wielu innych harfistów!

Posłuchajcie jak gramy i wyślijcie link dalej, może ktoś z waszych znajomych jest pasjonatem harfy i chciałby pomóc zespołowi Wiktorska Harp Open. Zapraszamy!

Zbieramy 35 000  złotych na pokrycie kosztów uczestnictwa w Światowym Kongresie Harfy w Cardiff 2020. Koszty udziału w kongresie wynoszą 125 Ł na osobę za 1 dzień. Chcielibyśmy pojechać na 2 dni całym zespołem. Koszt udziału 20 harfistów oraz 6 nauczycieli wynosi w przeliczeniu na złotówki 32 177,6 (250Ł na 1 osobę na 2 dni dla 26 osób = 6 500Ł co wyniesie w przeliczeniu 32 177,6 złotych). Do tego musimy doliczyć 7,5% dla serwisu pomagam.pl (2 252 zł) co w sumie daje ok 34 430 tysięcy złotych. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę i każde wsparcie. 

Prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia Harfa Dzieciom.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "HARFA DZIECIOM" - awatar

  "HARFA DZIECIOM"

  29.01.2020
  29.01.2020

  Zapraszamy na koncert do Raszyna 01.02.2020! http://ckr.raszyn.pl/?post_type=dd_events&p=6068

  Zdjęcie aktualizacji 43 634

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.2020
  20.04.2020

  Jestem bardzo dumna z corki mojej kolezanki

 • Tomasz Parol - awatar

  Tomasz Parol

  28.10.2019
  28.10.2019

  Fantastyczny zespół, trzeba wspierać piękno, utalentowane dzieci i obecność młodych polskich artystów na światowych imprezach

3 575 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Markowska - awatar
Małgorzata Markowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosław Paździur - awatar
Jarosław Paździur
50
Kasia - awatar
Kasia
100
Wojciech - awatar
Wojciech
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Jarosik - awatar
Karolina Jarosik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij