Zbiórka Światowy Kongres Harfy 2020 - miniaturka zdjęcia

Światowy Kongres Harfy 2020

Światowy Kongres Harfy 2020

3 575 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 

Wiktorska Harp Open

Wiktorska Harp Open to zespół złożony z dzieci grających na harfie. Zespół działa przy szkole muzycznej I st. im. K. Kurpińskiego przy ul. Wiktorskiej 73 w Warszawie. Powstał dzięki pasji dr Anny Sikorzak-Olek pedagoga i muzyka. Jego celem jest umożliwienie dzieciom występów a także popularyzowanie harfy jako instrumentu "dla wszystkich".

W tym roku Zespół Wiktorska Harp Open został zaproszony do udziału w Światowym Kongresie Harfy, który odbędzie się w stolicy Walii Cardiff, ale koszty wyjazdu całego zespołu są ogromne. Dlatego zwracamy się o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu 20 harfistów wraz opiekunami oraz 6 nauczycielami. Byłby to ogromny sukces zespołu a także znakomita wizytówka polskiej kultury. Naszym marzeniem jest wystąpić w Cardiff pośród wielu innych harfistów!

Posłuchajcie jak gramy i wyślijcie link dalej, może ktoś z waszych znajomych jest pasjonatem harfy i chciałby pomóc zespołowi Wiktorska Harp Open. Zapraszamy!

Zbieramy 35 000  złotych na pokrycie kosztów uczestnictwa w Światowym Kongresie Harfy w Cardiff 2020. Koszty udziału w kongresie wynoszą 125 Ł na osobę za 1 dzień. Chcielibyśmy pojechać na 2 dni całym zespołem. Koszt udziału 20 harfistów oraz 6 nauczycieli wynosi w przeliczeniu na złotówki 32 177,6 (250Ł na 1 osobę na 2 dni dla 26 osób = 6 500Ł co wyniesie w przeliczeniu 32 177,6 złotych). Do tego musimy doliczyć 7,5% dla serwisu pomagam.pl (2 252 zł) co w sumie daje ok 34 430 tysięcy złotych. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę i każde wsparcie. 

Prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia Harfa Dzieciom.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "HARFA DZIECIOM" - awatar

  "HARFA DZIECIOM"

  29.01.20
  29.01.20

  Zapraszamy na koncert do Raszyna 01.02.2020! http://ckr.raszyn.pl/?post_type=dd_events&p=6068

  Zdjęcie aktualizacji 43 634

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.20
  20.04.20

  Jestem bardzo dumna z corki mojej kolezanki

 • Tomasz Parol - awatar

  Tomasz Parol

  28.10.19
  28.10.19

  Fantastyczny zespół, trzeba wspierać piękno, utalentowane dzieci i obecność młodych polskich artystów na światowych imprezach

3 575 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Markowska - awatar
Małgorzata Markowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosław Paździur - awatar
Jarosław Paździur
50
Kasia - awatar
Kasia
100
Wojciech - awatar
Wojciech
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Jarosik - awatar
Karolina Jarosik
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij