Zbiórka Leczenie Harta - zdjęcie główne

Leczenie Harta

486 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Świńczyk - awatar

Gabriela Świńczyk

Organizator zbiórki

Od 2013 Hart przebywa pod naszą opieką , został adoptowany z Klubu Gaja . Koń po przebytych chorobach i urazach kończyn nie może poruszać się bez bólu.Jego leczenie wymaga dużych nakładów finansowych . 

Po przebadaniu 7.08.2019 mamy następujący stan oraz zalecenia ( koszt 760 zł )

Na dzień dzisiejszy kuleje na przednia prawą kończynę, liczne zwyrodnienia , wieloogniskowe kostnienie patologiczne kości powoduje pogarszający się stan i ból. 

Przeciwdziałanie dalszej przebudowie tkanki kostnej, łagodzenie bólu pochodzenia kostnego – kwas klodronowy (prep. Osphos) domięśniowo w injekcji jednorazowej. ( koszt 1400 zł)

 Częstsze, aniżeli co 6 tygodni korygowanie wyrastającego rogu kopytowego – unikanie raptownych zmian osi palca, werkowanie „częściej, a po mniej”, zwłaszcza w odniesieniu do ściany przedniej. ( koszt 100 zł co 4 tyg)

Doraźne łagodzenie objawów bólowych niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi w podaży ogólnej ( koszt 130 zł miesięcznie )

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
486 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Świńczyk - awatar

Gabriela Świńczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anetta Orlicka - awatar
Anetta Orlicka
20
Sylwia Mikociak - awatar
Sylwia Mikociak
100
Dawid - awatar
Dawid
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Szczęch - awatar
Artur Szczęch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Angelika Kuśmierska - awatar
Angelika Kuśmierska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij