Zbiórka Leczenie Harta - zdjęcie główne

Leczenie Harta

486 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Świńczyk - awatar

Gabriela Świńczyk

Organizator zbiórki

Od 2013 Hart przebywa pod naszą opieką , został adoptowany z Klubu Gaja . Koń po przebytych chorobach i urazach kończyn nie może poruszać się bez bólu.Jego leczenie wymaga dużych nakładów finansowych . 

Po przebadaniu 7.08.2019 mamy następujący stan oraz zalecenia ( koszt 760 zł )

Na dzień dzisiejszy kuleje na przednia prawą kończynę, liczne zwyrodnienia , wieloogniskowe kostnienie patologiczne kości powoduje pogarszający się stan i ból. 

Przeciwdziałanie dalszej przebudowie tkanki kostnej, łagodzenie bólu pochodzenia kostnego – kwas klodronowy (prep. Osphos) domięśniowo w injekcji jednorazowej. ( koszt 1400 zł)

 Częstsze, aniżeli co 6 tygodni korygowanie wyrastającego rogu kopytowego – unikanie raptownych zmian osi palca, werkowanie „częściej, a po mniej”, zwłaszcza w odniesieniu do ściany przedniej. ( koszt 100 zł co 4 tyg)

Doraźne łagodzenie objawów bólowych niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi w podaży ogólnej ( koszt 130 zł miesięcznie )

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
486 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Świńczyk - awatar

Gabriela Świńczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anetta Orlicka - awatar
Anetta Orlicka
20
Sylwia Mikociak - awatar
Sylwia Mikociak
100
Dawid - awatar
Dawid
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Szczęch - awatar
Artur Szczęch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Angelika Kuśmierska - awatar
Angelika Kuśmierska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij