Zbiórka Leczenie Harta - zdjęcie główne

Leczenie Harta

486 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Gabriela Świńczyk - awatar

Gabriela Świńczyk

Organizator zbiórki

Od 2013 Hart przebywa pod naszą opieką , został adoptowany z Klubu Gaja . Koń po przebytych chorobach i urazach kończyn nie może poruszać się bez bólu.Jego leczenie wymaga dużych nakładów finansowych . 

Po przebadaniu 7.08.2019 mamy następujący stan oraz zalecenia ( koszt 760 zł )

Na dzień dzisiejszy kuleje na przednia prawą kończynę, liczne zwyrodnienia , wieloogniskowe kostnienie patologiczne kości powoduje pogarszający się stan i ból. 

Przeciwdziałanie dalszej przebudowie tkanki kostnej, łagodzenie bólu pochodzenia kostnego – kwas klodronowy (prep. Osphos) domięśniowo w injekcji jednorazowej. ( koszt 1400 zł)

 Częstsze, aniżeli co 6 tygodni korygowanie wyrastającego rogu kopytowego – unikanie raptownych zmian osi palca, werkowanie „częściej, a po mniej”, zwłaszcza w odniesieniu do ściany przedniej. ( koszt 100 zł co 4 tyg)

Doraźne łagodzenie objawów bólowych niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi w podaży ogólnej ( koszt 130 zł miesięcznie )

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
486 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Gabriela Świńczyk - awatar

Gabriela Świńczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anetta Orlicka - awatar
Anetta Orlicka
20
Sylwia Mikociak - awatar
Sylwia Mikociak
100
Dawid - awatar
Dawid
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Szczęch - awatar
Artur Szczęch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Angelika Kuśmierska - awatar
Angelika Kuśmierska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij