Zbiórka daj mi szansę na lepsze jutro - miniaturka zdjęcia

daj mi szansę na lepsze jutro

Joa Nna - awatar

Joa Nna

Organizator zbiórki

.Zwracam się z prośbą o wsparcie na leczenie, rehabilitacje i badania synów Krystiana i Dominika. Krystianek (7 lat) ma głęboki autyzm, jest niemówiący. Zmysły jakimi odbiera świat nie funkcjonują prawidłowo. Bardzo duża nadwrażliwość słuchowa, potrzeba ciągłych stymulacji dotykowych kończyn i twarzy oraz stymulacji wzrokowej, duże zapotrzebowanie na ruch, nagłe napady płaczu i śmiechu, agresji i smutku, brak snu, liczne problemy jelitowe...to kilka trudności z jakimi boryka się Krystian. Aby zniwelować te uciążliwości, syn potrzebuje wszechstronnej rehabilitacji, leków wspomagających, regularnych badań oraz diety eliminacyjnej. 

Dominik (6 lat) ma wysoką nadwzroczność obu oczu (+9,5) oraz nadpobudliwość. Obie te dolegliwości sprawiają duże problemy w koncentracji i nerwowość co utrudnia mu poprawne relacje w grupie, a przede wszystkim uczenie się. Dorastanie bez ojca razem ze starszym o rok bratem z autyzmem też negatywnie wpływa na Dominika. Aby stan syna nie pogłębiał się i by mógł on normalnie funkcjonować również wymagana jest terapia. Poświęcam chłopcom cały mój wolny czas i zrobię wszystko, by Krystian był pewnej mierze samodzielny a Dominik nigdy nie miał poczucia, że jego dzieciństwo przebiegało w cieniu autyzmu. 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. 


Joa Nna - awatar

Joa Nna

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Dominika Futyma - awatar
50
Dominika Futyma
Krzysztof - awatar
20
Krzysztof

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.