Magdalena M-ska - awatar

Magdalena M-ska

Organizator zbiórki

Na leczenie Karoliny potrzebujemy 1 000 000zł !!!!

UWAGA !!!
 Kochani dostaję mnóstwo pytań odnośnie kwoty, jakiej nam brakuje i terminu ostatecznej wpłaty. Nie chcieliśmy niczego pisać, gdyż prywatna Klinika Hallwang Private Oncology Clinic rządzi się własnymi prawami i każda kolejna faktura, którą dostaje Karolina jest wyższa. Mogę jedynie napisać, że na dzień dzisiejszy brakuje nam w...... dużo....bardzo, do czwartku 350 000zł oprócz tego, co zostało dziś wpłacone. W piątek pieniądze muszą być na koncie kliniki. Mówią nawet o tym, że jeśli nie dostaną pieniędzy na czas to wypiszą Karolinę do Polski.
 Kochani zebraliśmy już naprawdę mnóstwo pieniędzy, teraz nie możemy pozwolić na to, żeby Karolina zakończyła swoje leczenie przed czasem. Od tego zależy Jej dalsze życie !!! 

                                     dn. 12.12.2017

............................................................................................................................

Jeżeli do piątku 15.12 nie wpłynie na konto kliniki dodatkowe 350.000 zł. Karolina zostanie wypisana i bezpowrotnie straci szansę na powrót do zdrowia. Zebraliśmy już naprawdę mnóstwo pieniędzy, teraz nie możemy pozwolić na to, żeby Karolina zakończyła swoje leczenie przed czasem. Od tego zależy Jej dalsze życie !!!

http://bialystok.tvp.pl/35160124/potrzebna-pomoc - reportaż wideo o Karolinie

“Wiemy, że jej dni mogą być już policzone. I że z Niemiec może nie wrócić. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Piotruś mamę przed wyjazdem mógł widzieć ostatni raz żywą... My to robimy dla niego, żeby miał mamę, żeby mógł się do niej dalej tulić, by nie musiał patrzeć na nią na zdjęciu. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, co przeżyje ten maleńki chłopczyk, jeśli ona umrze. Pomóżcie nam!” - Renata, siostra Karoliny.

Karolina jest ciężko chora. W czerwcu zdiagnozowano u niej raka żołądka. Polscy lekarze po podaniu pierwszej chemii rozłożyli ręce i odmówili dalszego leczenia. Już po dwóch dniach kuracji zaczął się niewyobrażalny ból. Nie da się opisać słowami w jakim wtedy była stanie.. Zaczęła gasnąć w oczach. Pierwszą szansą na uratowanie jej życia było leczenie w Szwajcarii. Bilety były już kupione, wszystko było przygotowane do wyjazdu. Niestety…

Tuż przed Świętem Zmarłych jej stan pogorszył się jeszcze bardziej. Trafiła na oddział chirurgiczny z niedrożnością jelit, czyli tym, czego baliśmy się najbardziej. Okazało się, że w jej organizmie jest mnóstwo nowych komórek nowotworowych, co oznaczało jedno: leczenie nie przyniosło żadnego efektu. Wyszła już stamtąd z wyrokiem. Polscy lekarze nie kwalifikowali jej do dalszego leczenia. Szwajcarscy również rozłożyli ręce.

Jedyną nadzieją Karoliny jest leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech, która zajmuje się ciężkimi przypadkami. Nie jest to jednak tanie leczenie, a Karolina ma coraz mniej czasu. Dzięki licznym akcjom charytatywnym oraz nieocenionemu wsparciu ludzi udało się zebrać środki oraz uzyskać miejsce w klinice. Karolina przebywa tam już od tygodnia. Po wstępnych badaniach okazało się jednak, że życie i zdrowie Karoliny kosztować będzie 1.000.000 zł.

Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę, za każdą dobrą myśl i życzenia. W rzeczywistości, w której obecnie funkcjonuje Karolina każde Wasze wsparcie jest na wagę złota. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Aktualności

 • Magdalena M-ska - awatar

  Magdalena M-ska

  27.11.17
  27.11.17

  Kochani mówi się, że życie ludzkie jest bezcenne. Przypadek naszej Karoliny wskazuje inaczej. Hallwang Private Oncology Clinic - niemiecka klinika, wyceniła ratowanie życia Karoliny na 600 000 zł. Czas gra na naszą niekorzyść. Chcą Ją widzieć u siebie już w następnym tygodniu, najlepiej już w poniedziałek 27.11.2017. Warunkiem jest wpłacenie 80% kwoty. Karolina powoli traci nadzieję na lepsze jutro. My tej nadziei nie tracimy i wierzymy w to, że wspólnie DAMY RADĘ. Wiemy, że kwota jest ogromna, ale nas w akcji dla Karoliny też jest OGROMNA ilość. Udostępniajmy POST wszędzie gdzie się da. Zbierajmy wszystkie możliwe informacje o podobnych metodach leczenia. Wszystkie pomysły odnośnie zbiórek pieniędzy będą brane pod uwagę. Poniżej umieszczam pisma, które otrzymaliśmy od Hallwang Private Oncology Clinic (jedno w języku angielskim, drugie w języku polskim ) kosztorysu nie mozna umieszczać ze względu na tajne przez poufne Kliniki, musicie nam wybaczyć .

Komentarze

 • Tośka - awatar

  Tośka

  16.12.17
  16.12.17

  Trzymaj się Karola! Jesteś śliczna, młoda i silna - DASZ RADĘ!!!!!

 • Paweł i Ania - awatar

  Paweł i Ania

  16.12.17
  16.12.17

  Trzeba wygrać tę walkę! Karolina wróci do zdrowia i wszystko będzie dobrze. Wierzę.

 • Piotr Kaczmarzyk - awatar

  Piotr Kaczmarzyk

  16.12.17
  16.12.17

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • Jolanta Wrońska - awatar

  Jolanta Wrońska

  16.12.17
  16.12.17

  Zdrowiej jak najszybciej! Rodzina czeka na Ciebie, dasz radę! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.12.17
  16.12.17

  Życzę zdrowia

Magdalena M-ska - awatar

Magdalena M-ska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12 659

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Ania w - awatar
10
Ania w
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anna - awatar
50
Anna
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Tośka - awatar
50
Tośka
Paweł i Ania - awatar
150
Paweł i Ania
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij