Zbiórka Odbudowa spalonego domku Cedron - miniaturka zdjęcia

Odbudowa spalonego domku Cedron Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa spalonego domku Cedron - zdjęcie główne

Odbudowa spalonego domku Cedron

1 795 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Hufiec ZHP Wejherowo to środowisko zrzeszające zuchów, harcerzy oraz instruktorów z całego powiatu wejherowskiego.

Jako organizacja harcerska zajmujemy się wychowaniem dzieci i młodzieży tak, aby stali się świadomymi i aktywnymi patriotami, a także otwartymi, zaradnymi i radosnymi ludźmi. Realizujemy to na przeróżne sposoby. Organizujemy rejsy, kursy pierwszej pomocy, warsztaty jeździeckie, obozy, biwaki… Dwa ostatnie przedsięwzięcia możemy realizować m.in. na bazach obozowych. Jedna z nich wchodzi w skład naszego hufca – Harcerska Baza Obozowa Cedron.

Kończymy właśnie remont domku, na który w zeszłym roku spadło drzewo. Niedawno spotkała nas kolejna tragedia. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, domek będący magazynem stanął w płomieniach. Zbieramy pieniądze na jego odbudowę. Zależy nam, aby kolejne pokolenia harcerek i harcerzy mogły cieszyć się tym miejscem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.2019
  11.08.2019

  Powodzenia! :)

 • Christopher - awatar

  Christopher

  06.04.2019
  06.04.2019

  Dla dzieciaków które wyrosną na lepszych ludzi.

 • Sławomir - awatar

  Sławomir

  05.04.2019
  05.04.2019

  Dla Karolinki 👍🏻

1 795 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Janicki - awatar
Michał Janicki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Szczepańska - awatar
Karolina Szczepańska
5
Babcia - awatar
Babcia
20
Christopher - awatar
Christopher
250
Sławomir - awatar
Sławomir
20
Qba Tet - awatar
Qba Tet
50
Krzysiek - awatar
Krzysiek
50
Dawid S - awatar
Dawid S
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij