Zbiórka Odbudowa spalonego domku Cedron - miniaturka zdjęcia

Odbudowa spalonego domku Cedron

Zbiórka Odbudowa spalonego domku Cedron - zdjęcie główne

Odbudowa spalonego domku Cedron

1 795 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Hufiec ZHP Wejherowo to środowisko zrzeszające zuchów, harcerzy oraz instruktorów z całego powiatu wejherowskiego.

Jako organizacja harcerska zajmujemy się wychowaniem dzieci i młodzieży tak, aby stali się świadomymi i aktywnymi patriotami, a także otwartymi, zaradnymi i radosnymi ludźmi. Realizujemy to na przeróżne sposoby. Organizujemy rejsy, kursy pierwszej pomocy, warsztaty jeździeckie, obozy, biwaki… Dwa ostatnie przedsięwzięcia możemy realizować m.in. na bazach obozowych. Jedna z nich wchodzi w skład naszego hufca – Harcerska Baza Obozowa Cedron.

Kończymy właśnie remont domku, na który w zeszłym roku spadło drzewo. Niedawno spotkała nas kolejna tragedia. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, domek będący magazynem stanął w płomieniach. Zbieramy pieniądze na jego odbudowę. Zależy nam, aby kolejne pokolenia harcerek i harcerzy mogły cieszyć się tym miejscem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.19
  11.08.19

  Powodzenia! :)

 • Christopher - awatar

  Christopher

  06.04.19
  06.04.19

  Dla dzieciaków które wyrosną na lepszych ludzi.

 • Sławomir - awatar

  Sławomir

  05.04.19
  05.04.19

  Dla Karolinki 👍🏻

1 795 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Janicki - awatar
Michał Janicki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Szczepańska - awatar
Karolina Szczepańska
5
Babcia - awatar
Babcia
20
Christopher - awatar
Christopher
250
Sławomir - awatar
Sławomir
20
Qba Tet - awatar
Qba Tet
50
Krzysiek - awatar
Krzysiek
50
Dawid S - awatar
Dawid S
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij