Zbiórka Pomóż Wojtkowi w walce z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóż Wojtkowi w walce z rakiem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Wojtkowi w walce z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż Wojtkowi w walce z rakiem

7 170 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Jastrzębski - awatar

Wojciech Jastrzębski

Organizator zbiórki

Witam! Nazywam się Wojtek Jastrzębski,mam 55 lat jestem żonaty od 33 lat,mam czworo dzieci w tym 12 letnią córkę na utrzymaniu.Całe życie ciężko pracowałem i pomagałem innym,aż nadszedł ten zły moment,kiedy sam potrzebuję pomocy.Aktywnie działałem w OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ w SZYMANACH od najmłodszych lat,od strażaka szeregowego,po funkcję Prezesa Zarządu-dwie kadencje pięcioletnieOdznaczony za zasługi dla pożarnictwa medalem złotym,srebrnym i brązowym.Ale nie to jest istotą sprawy.

Zwracam się z ogromną prośbą,o pomoc  w leczenie raka złośliwego.Od chwili zdiagnozowania u mnie choroby mija trzy lata.Na początku, wszystko szło dobrze,radioterapia,operacja,chemioterapia,rehabilitacja i nadzieja którą dawali lekarze,rodzina i znajomi były podstawą do wydania wszystkich oszczędności,sprzedaży wszystkiego co było możliwe, żeby się ratować, żeby walczyć,bo jest dla kogo.Na utrzymaniu została 12 letnia córka i żona.No i nadzieja przygasła.Nagły nawrót choroby,przerzuty do wątroby doprowadziły do tego że nie jestem w stanie dalej walczyć.Jeżeli ktoś miał lub ma kogoś w rodzinie,lub wśród znajomych chorego na raka rozumie ile kosztuje leczenie.Kochani moi,znajomi,przyjaciele i wszyscy którym nie jest obojętna pomoc drugiemu człowiekowi.10.10.2017 przeszedłem następną operację.Niestety nie udało się osiągnąć zamierzanego celu .Okazało się że guzy są nieoperacyjne.Lekarze podjęli dziś decyzję o nowej niekonwencjonalnej metodzie leczenia,niestety bardzo kosztownej.Dzienny  koszt to 260 zł.Niestety razem z najbliższą rodziną nie jesteśmy w stanie udźwignąć takiego ciężaru..Pomóżcie proszę liczy się każdy dzień, każda złotówka.Sytuacja staje się krytyczna a wręcz dramatyczna.Wszystkim dobrym ludziom którzy mi pomogli bardzo ale to bardzo dziękuję i bardzo proszę,nie zostawiajcie mnie samego. Pomóżcie.Za każdą wpłatę z góry serdecznie dziękuję..Już jestem po termoablacji,a jaki będzie skutek?Wszystko w rękach Boga.Już po kolejnym zabiegu chirurgicznym,teraz rehabilitacja,na świetlenia,chemioterapia,radioterapia itp.Niestety,termoablacja,kompletnie nie dała żadnych rezultatów.Lekarze nie mogą zrozumieć co się dzieje w moim przypadku.Skierowali mnie na chemioterapię celowaną,bezpośrednio do guzów nowotworowych.15 11. do szpitala w Kościerzynie,co wiąże się z następnymi kosztami.Za dwa tygodnie znowu do Kościerzyny i tak co 3,4 tygodnie na chemioembolizację,do tego wszystkiego doszła jeszcze choroba serca,już powoli sił brakuje.Pomóżcie proszę w tych ciężkich chwilach.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wojciech Jastrzębski - awatar

  Wojciech Jastrzębski

  16.04.2018
  16.04.2018

  OD PONIEDZIAŁKU 23 KWIETNIA 2018 ROZPOCZYNAM NASTĘPNY ETAP LECZENIA.BARDZIEJ AGRESYWNA CHEMIOTERAPIA I KONTYNUACJA PODAWANIA LEKU,NIESTETY JAK JUŻ WCZEŚNIEJ PISAŁEM LEK NIEREFUNDOWANY W POLSCE.I JUŻ NIE MAM SIŁY I SUMIENIA PROSIĆ WAS O WSPARCIE KOCHANI,ALE NIE MAM INNEGO WYJŚCIA BO BEZ WASZEJ POMOCY NIE MAM NAJMNIEJSZYCH SZANS NA DALSZE LECZENIE,DLATEGO PROSZĘ-POMÓŻCIE!!!!!!!!!!WPŁACAJCIE,UDOSTĘPNIAJCIE,KAŻDA ZŁOTÓWKA JEST DLA MNIE NA WAGĘ ŻYCIA.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.02.2019
  23.02.2019

  Na zdrowie ;))

  • Wojciech Jastrzębski - awatar

   Wojciech Jastrzębski - Organizator zbiórki

   23.02.2019
   23.02.2019

   Jeszcze raz serdecznie dziękuję z całego serca

 • Justyna Kowalczyk - awatar

  Justyna Kowalczyk

  19.07.2018
  19.07.2018

  Dużo siły i wytrwałości w walce życzę .

  • Wojciech Jastrzębski - awatar

   Wojciech Jastrzębski - Organizator zbiórki

   02.01.2019
   02.01.2019

   Dziękuję bardzo

 • Kamil - awatar

  Kamil

  21.03.2018
  21.03.2018

  Trzymam kciuki...

  • Wojciech Jastrzębski - awatar

   Wojciech Jastrzębski - Organizator zbiórki

   21.03.2018
   21.03.2018

   Dziękuję serdecznie,z całego serca w najgorszym chyba momencie leczenia

 • Konrad :) - awatar

  Konrad :)

  11.02.2018
  11.02.2018

  Życie dla kazdego z nas to wyścig; wyścig z czasem,naszymi słabościami, strachem, chorobami, jedynym wyścigiem którego nie możemy wygrać jest ten z czasem, czas zawsze wygrywa nad nami, pozostałe z wyżej wymienionych możemy wygrać, dzieki wierze w siebie, innych i miłosci do życia i bliskich , ciężkiej pracy i determinacij oraz wierze we własne siły, to w naszej głowie rodzi sie wola do walki w każdym z tych wyścigów, wszystko co nas spotyka, kształtuje nas i naszych najbliższych, nie niszczy a buduje i wiąże nas ze sobą, pomimo że sie nie znamy wierzę w twoją siłe woli w miłosc twoich bliskich, kibicuje Ci i wspieram gorąco w Twoim wyścigu z chorobą, kiedyś przeczytałem ciekawą ksiązkę , której mottem było: "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" i właśnie w to wierzę, dopóki masz bliskich którzy cię kochają i ci kibicują; masz siłe i wole do walki by pokonać każde przeciwności losu... Głowa do góry i z godnościa i siła, do przodu, stawisz czoła wszystkiemu! Powodzenia!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.2018
  10.02.2018

  ❤️

7 170 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Jastrzębski - awatar

Wojciech Jastrzębski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Darek - awatar
Darek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kotlet - awatar
Kotlet
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamil Poniziński - awatar
Kamil Poniziński
20
Katarzyna Matyjasek - awatar
Katarzyna Matyjasek
100
MMmm - awatar
MMmm
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij