Zbiórka Pomóżmy Julci usunąć naczyniaka - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Julci usunąć naczyniaka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Julci usunąć naczyniaka - zdjęcie główne

Pomóżmy Julci usunąć naczyniaka

230 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ramona Łopatto - awatar

Ramona Łopatto

Organizator zbiórki

Witam wszystkich o dobrym serduszku.Nasza Julcia ma 6 lat .Po raz drugi zaczyna klase 0 ( Zerówka) w Marzeninie.Ma starsza siostre Agnieszke która teraz zaczyna 2 klase szkoły podstawowej. Dzięki Państwa pomocy Julcia już była na 2 zabiegach w Warszawskiej Klinice Ambroziak.Naczyniak nie jest formą złośliwa , ale zajmuje on sporą część twarzy i jest bardzo widoczny.Teraz od Września zaczynamy kolejne zabiegi .Dlatego że latem nie mogła mieć bo trzeba chronić buźke przed słońcem.Na pierwszym zabiegu okazało się że zabiegów musi być wiecej niż na początku myśleliśmy.Już po 2 zabiegu widać na buźce jasne plamki i to nas wzmacnia do tego by to kontynuowac dalej.Chcemy by Julcia miała piękna twarz ale przede wszystkim chcemy wyeliminowac rozwinięcia się nowotworu .To jssyt najważniejsze.Nie jesteśmy rodziną majętną wiec prosimy Państwa o pomoc liczy się każdy grosz.Julcia na dniach będzie miała rodzeństwo i sami nie jesteśmy w stanie opłacić wszystkich zabiegów. Zabiegi są bardzo bolesne i od jej fizycznej odporności zależy jak długo lekarze mogą używac laseru.Bedziemy bardzo wdzięczni za pomoc;) Rodzice Julci 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
230 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ramona Łopatto - awatar

Ramona Łopatto

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioletta Wachel - awatar
Wioletta Wachel
20
Karolina Wachel - awatar
Karolina Wachel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela Chlebda - awatar
Izabela Chlebda
100
Edyta Kubiak - awatar
Edyta Kubiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij