Zbiórka Walka Mariusza z rakiem - zdjęcie główne

Walka Mariusza z rakiem

28 540 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 430 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Katarzyna Woś - awatar

Katarzyna Woś

Organizator zbiórki

Witam jestem narzeczoną Mariusza. Mariusz 6 stycznia będzie miał 42 lata. W 2019 r. wykryto u niego nowotwór złośliwy pęcherza moczowego przeszedł pomyślnie cykl zabiegów TURB oraz leczenie dopęcherzowo BCG. Kiedy myślałam, że walka z chorobą za Nami w lipcu 2023 roku dowiedzieliśmy się o przerzutach do płuc, kości i szpiku kostnego. Lekarz powiedział mi, że...przykro ale zostało mu od 2 do 7 miesięcy życia. Mariusz podjął walke i na nowo ruszyła cała machina : szpital, leki, naświetlania, chemioterapia, jeżdżenie od lekarza do lekarza. Niestety chemioterapiia nie powstrzymała całkowicie postępu choroby dodatkowo osłabiła jego organizm tak, że w ciagu ostatnich dwóch tygodni wyniki znacznie się pogorszyły. Wysokie CRP groziło pojawieniem się sepsy, miał też znacznie podwyższony poziom białka który wskazywał na nieprawidłowe funcjonowanie nerek. W tym momencie postawiliśmy na dodatkowe wsparcie i leczenie medycyną niekonwencjonalną. Po pierwszym tygodniu terapii zmiany w wynikach są zadowalające poprawiły się na tyle, że nie ma zagrożenia życia. Niestety dotychczasowe koszty leczania, wizyty prywatne/dojazdy pochłonęły nasze dotychczasowe oszczędności. Już wiemy, że nie jesteśmy w stanie bez Waszego wsparcia sfinalizować dalszego leczenia. Koszt tygodniowy kuracji jednym lekiem Mycelcaps to 1044 zl (miesięcznie 4176 zł). Dodatkowo oprócz tych tablek Mariusz ma inne suplementy z przepisanej kuracji mające na celu wzmocnienie i odbudowanie organizmu do dalszej walki z rakiem. Do codziennych kosztów dochodzi dieta, dojazdy do lekarzy,leki przeciwbólowe.Na chwilę obecna przebywa na zwolnieniu lekarskim ponieważ nie ma możliwości i siły na powrót do pracy. Pomimo stanu faktycznego Mariusz ma ogromną chęć i wolę walki do życia. Jest autorytetem dla swojego 6 letniego autystycznego syna. Ma plany na dalsze życie dlatego też postanowiłam się zwrócić do Was z prośbą o pomoc ♥️ w tym momencie liczy sie dla Nas każda złotówka.


Aktualizacje


 • Katarzyna Woś - awatar

  Katarzyna Woś

  20.11.2023
  20.11.2023

  Bardzo dziękujemy za okazane♥️ i wsparcie

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Wiesia Sendera - awatar

  Wiesia Sendera

  19.12.2023
  19.12.2023

  Mariuszku..jestem z Tobą....Jesteś DZIELNY... WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.... Wiesia.

  • Katarzyna Woś - awatar

   Katarzyna Woś - Organizator zbiórki

   20.12.2023
   20.12.2023

   Dziękuję ♥️ za miłe słowa

 • Martin - awatar

  Martin

  11.12.2023
  11.12.2023

  Zycze szybkiego powrotu do sil

  • Katarzyna Woś - awatar

   Katarzyna Woś - Organizator zbiórki

   11.12.2023
   11.12.2023

   Dziękuję Martin 💪 - Mario

 • Jakub Ch........ - awatar

  Jakub Ch........

  23.11.2023
  23.11.2023

  Sąsiedzie z dawnych lat dużo zdrowia ...

  • Katarzyna Woś - awatar

   Katarzyna Woś - Organizator zbiórki

   23.11.2023
   23.11.2023

   Dziękuję Jakub - Mariusz

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.11.2023
  23.11.2023

  Nie poddawaj się !!! Trzymam kciuki za wygraną walkę !

 • Iwona Szumilas-Gurgul - awatar

  Iwona Szumilas-Gurgul

  21.11.2023
  21.11.2023

  Dużo zdrowia !!!

  • Katarzyna Woś - awatar

   Katarzyna Woś - Organizator zbiórki

   21.11.2023
   21.11.2023

   Dziękuję 💪♥️ -Mariusz

28 540 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 430 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Katarzyna Woś - awatar

Katarzyna Woś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 430

Łukasz - awatar
Łukasz
500
Mariusz - awatar
Mariusz
10
Marr - awatar
Marr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
HORHE - awatar
HORHE
100
Agnieszka Musiał - awatar
Agnieszka Musiał
50
Agnieszka Mendelewska - awatar
Agnieszka Mendelewska
20
Wiesia Sendera - awatar
Wiesia Sendera
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij