Zbiórka Hej, dziewczyny - zdjęcie główne

Hej, dziewczyny

129 361 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 906 osób
Wpłać teraz
 

"Czy mogłybyście pojawić się w mojej szkole, bo sama pożyczam często podpaski dziewczynom, które używają podczas miesiączki skarpetek?"

"Wstydzę się iść do toalety z podpaską - czy możecie poradzić jak to zmienić?"

"Kiedyś musiałam przejść do higienistki po kilku piętrach, zanim doszłam, to już tak przemokłam, że miałam całe spodnie ubrudzone. 
Wstydziłam się potem wrócić do klasy."

Każda z nas słyszała kiedyś taką historię - okres i szkoła w Polsce nie idą z sobą w parze. Dla wielu dziewczyn menstruacja jest czasem, w którym chodzenie do szkoły przestaje być komfortowe. Pomijając ogromny wstyd, wytykanie palcami i  niezrozumienie ze strony części dorosłych, musimy też pamiętać o osobach, które nie mogą sobie pozwolić na godne przeżywanie miesiączki. 

Według badań przeprowadzonych przez firmę P&G 1 na 6 uczennic opuściła kiedyś zajęcia w szkole z powodu braku dostępu do środków higienicznych. Takie sytuacje mogą prowadzić do kłopotów z nauką, a co za tym idzie do zmniejszenia szans dziewczynek na osiągnięcie ich życiowych celów. 

Podążając za rozwiązaniami Wielkiej Brytanii, gdzie darmowe środki menstruacyjne dostępne są nie tylko w szkołach, ale też na uniwersytetach, zaczynamy okresową rewolucję w polskiej szkole!

Naszym celem jest regularne zaopatrywanie jak największej ilości placówek w podpaski i tampony, by żadna uczennica nie musiała już zostawać w domu z powodu swojej fizjologii. W szkolnych toaletach w całej Polsce pojawią się pudełka ze środkami menstruacyjnymi, do których dostęp będą mieli wszyscy - dzięki temu już żadna z potrzebujących nie będzie musiała iść do kogoś i prosić się o produkty menstruacyjne💪

Żeby jednak udało nam się to osiągnąć, bardzo prosimy Was o wsparcie!
Nawet najmniejsza wpłata przyczyni się do wyrównywania szans i może odmienić rzeczywistość niejednej dziewczyny!

Każde 8 zł to kolejne pudełko, które może powędrować do nowej szkoły, a każde 70 zł to miesięczne wsparcie wybranej placówki❤️ 

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, wątpliwości - pisz na maila [email protected] Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • AKCJA MENSTRUACJA - awatar

  AKCJA MENSTRUACJA

  07.09.20
  07.09.20

  Kasia co z tym seksem nie wiemy jak Ci dziękować! Już 117 tysięcy złotych!!! Możemy tylko pogratulować obrony i podziękować za taką sojuszniczkę!❤️

Komentarze


 • Anks - awatar

  Anks

  12.10.20
  12.10.20

  Dzięki za to, co robicie!

 • Gosia Kozłowska - awatar

  Gosia Kozłowska

  01.10.20
  01.10.20

  Świetna akcja! Dziękuję, że ją robicie! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.20
  16.09.20

  ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.20
  12.09.20

  Dziewczyny, jesteście niesamowite! Trzymamy kciuki, żebyście pomagały, jak najdłużej się da.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.20
  08.09.20

  Super akcja! #kasiacoztymseksem #druzynajanina

129 361 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 906 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 3 906

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam Jaskulski - awatar
Adam Jaskulski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kajetan Janowski - awatar
Kajetan Janowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
カロリーナ オオの - awatar
カロリーナ オオの
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij